V.Chomičius: pergalė prieš „Neptūną“ - šventinė dovana mūsų sirgaliams | kl.lt

V.CHOMIČIUS: PERGALĖ PRIEŠ „NEPTŪNĄ“ - ŠVENTINĖ DOVANA MŪSŲ SIRGALIAMS

Pagaliau į mūsų namus atėjo dovana – pergalė, kuria taip džiaugėsi visa mūsų komanda ir sirgaliai“, - sakė Valdemaras Chomičius. Kaunietis, stovintis prie Alytaus „Dzūkijos“ ekipos vairo, šeštadienį tapo netikėto savo auklėtinių laimėjimo prieš Klaipėdos „Neptūną“ bendraautoriumi.

„Kovėmės mes ir kitose rungtynėse: su „Pieno žvaigždėmis“, su „Lietkabeliu“, su Vilniaus „Rytu“. Kai jauti žaidimą, turi ateiti ir sėkmė, ir pergalės. Krepšinis tuo ir įdomus, kad priešininkas gali pasivyti ir laimėti, nors didžiąją rungtynių dalį tu žaidi pranašiau“, - komentavo V.Chomičius.

Jo treniruojami alytiškiai 80:77 paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš favoritais laikytus klaipėdiečius.

Apie lemiamą Chauncey Collinso metimą iš maždaug 8 metrų, atnešusį pergalę, treneris teigė:

„Tas paskutinis metimas dažnai daug ką lemia. Žaidėjas galėjo ir veržtis po krepšiu, nes laiko buvo pakankamai, tačiau jis išlaukė kol ištiksės paskutinės sekundės ir pašokęs metė iš toli. Žinoma, jo užtikrintumas šiandien daug ką nulėmė“, - sakė vairininkas.

Anot V.Chomičiaus, jam buvo nelengva manevruoti sudėtimi, nes dėl pražangų limito ir traumų iš rikiuotės iškrito beveik visi aukštaūgiai, o dzūkų priekinę liniją sustiprinęs 211cm ūgio turkas Kemalis Canbolatas mačą stebėjo iš tribūnų.

„Akcentavome, kad žaistume per savo stipriąsias puses ir prašėme atidžiau dengti jų lyderius. Žaidėjai kartais perlaikydavo kamuolį, jei būtume juo dalinęsi greičiau, tokios duobės būtume išvengę ir varžovai nebūtų mūsų prisiviję bei išlyginę rezultatą“, - dėstė pašnekovas.

Vis dėlto, „Dzūkijos“ krepšininkai, tempiami 37 taškus surinkusio amerikiečio gynėjo Ch.Collinso, pergalės neatidavė.

„Keitėme gynybos sistemas, prieš metikus gynėmės aikšte, bet, keista, kad jie tuo nepasinaudojo. Ir metikams reikia pataikyti. O pataikėme mes“, - aiškino treneris.

Tuo tarpu Tomas Rinkevičius, „Neptūno“ treneris, teigė, jog pralaimėjimą lėmė ne paskutinis metimas, o trečiasias kėlinys, kai Ch.Collinsas tiesiog siautėjo.

„Tai buvo individualus gynybos brokas, nes žinojome, kad jis gali pataikyti ir dar sunkesnius metimus“, - sakė klaipėdietis.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Chomichius

Geras treneris, kuris sugebejo sugaudyti visa silkiu komanda!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS