Visas rungtynes dominavęs „Juventus“ pratęsė „Pieno žvaigždžių“ nesėkmių seriją | kl.lt

VISAS RUNGTYNES DOMINAVĘS „JUVENTUS“ PRATĘSĖ „PIENO ŽVAIGŽDŽIŲ“ NESĖKMIŲ SERIJĄ

• 0

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Utenos „Juventus“ (11-5).

Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 89:75 (29:20, 22:17, 20:18, 18:20) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-9) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Nugalėję Pasvalio ekipą, uteniškiai turnyrinėje lentelėje pergalėmis pavijo tiek Vilniaus „Rytą“ (11-5), tiek Panevėžio „Lietkabelį“ (11-4). Vis dėlto abu kartus „Juventus“ įveikę sostinės krepšininkai dėl geresnio tarpusavio taškų santykio išlieka trečioje vietoje, o Urbono auklėtiniai – laipteliu žemiau.

Pasvalio ekipos gretose nerungtyniavo nuo koronaviruso vis dar atsigaunantis Arvydas Šikšnius. „Juventus“ ekipoje ant parketo nepasirodė Martynas Gecevičius ir Gintautas Matulis.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Vytauto Šulskio 5 taškų paeiliui pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (29:17).

Antrajame ketvirtyje pasvaliečiai buvo šiek tiek prisiviję varžovus (37:44), tačiau prieš ilgąją pertrauką 7:0 spurtavę Ž. Urbono auklėtiniai į rūbinę nusinešė 14 taškų pranašumą (51:37).

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet „Juventus“ surengė atkarpą 7:1 ir po Bryanto Crawfordo dvitaškio persvara pasiekė 22 taškus (78:56).

Naudingiausiai „Juventus“ gretose rungtyniavo Vaidas Čepukaitis, kuris per 24 minutes surinko 14 taškų (6/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Pasvalio ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Danielio Amigo sezono rungtynės. Meksikietis per 27 minutes pelnė 23 taškus (11/13 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 3 bei prarado 4 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas 16 (9 rez. perd., 4 kl.), Žygimantas Skučas 15, Vaidas Čepukaitis 14 (6/6 dvit., 10 atk. kam.), Vytautas Šulskis 12, Ignas Vaitkus ir Mindaugas Kupšas po 11.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 23 (11/13 dvit.), Edgaras Želionis 14, Branko Mirkovičius 9, Paulius Petrilevičius 8.