Vokietijoje – užtikrintos „Bayern“ ir „Borussia“ pergalės | kl.lt

VOKIETIJOJE – UŽTIKRINTOS „BAYERN“ IR „BORUSSIA“ PERGALĖS

• 0

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate toliau vyksta arši kova dėl aukščiausių vietų. Šeštadienį pergales šventė visos viršūnėje esančios ekipos.

Titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas išvykoje 2:0 palaužė „Hoffenheim“ ekipą.

19-metis Jamalas Musiala 18-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tinklą po Leono Goretzkos perdavimo ir pelnė jau šeštąjį savo įvartį Vokietijos pirmenybėse.

Ericas-Maximas Choupo-Motingas, vėl pasirodęs aikštėje nuo susitikimo pradžios, pridėjo dar vieną tikslų smūgį 38-ąją minutę.

Dortmundo „Borussia“ net 5:0 sutalžė „Stuttgart“ komandą.

Dubliu pasižymėjo 19-metis anglas Jude'as Bellinghamas, mušęs po įvartį 2-ąją ir 53-ąją minutėmis. Vidurio gynėjas Niklas Sule įvartį pelnė 13-ąją, Giovanni Reyna - 44-ąją min.

Tašką padėjo ir varžovų triuškinimą užbaigė 17-metis Youssoufa Moukoko (72 min.).

Pergales šventė ir kiti du aukštai turnyro lentelėje esantys klubai: „Freiburg“ 2:0 nugalėjo Brėmeno „Werder“, o Frankfurto „Eintracht“ 3:1 palaužė Menchegladbacho „Borussia“.

„Bayern“ (22 tšk.) Vokietijos čempionate žengia antroje vietoje, tašku daugiau turi Berlyno „Union“, kuris 11-ojo turo rungtynes žais sekmadienį.

„Freiburg“ ekipa (21 tšk.) žengia trečia, „Eintracht“ klubas (20 tšk.) – ketvirtas, „Borussia“ (19 tšk.) – penkta.