VU ekipą sutriuškino 46 taškų skirtumu | kl.lt

VU EKIPĄ SUTRIUŠKINO 46 TAŠKŲ SKIRTUMU

Po pertraukos į krepšinio aikšteles sugrįžo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginos. Šįkart sugrįžimas paženklintas Vilniaus universiteto (VU) komandos sutriuškinimu. Jas net 46 taškų skirtumu - 92:46 (27:11, 22:6, 30:17, 13:12) - įveikė LSKL vicečempionės Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentės.

Apylygiai komandos grūmėsi tik 4 minutes, tada VU minimalia persvara buvo priekyje - 6:5. Netrukus MRU laimėjo atkarpą 13:0 gerokai trūktelėjo į priekį - 18:6.

Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 32 taškai (49:17), o antroje rungtynių pusėje skirtumas dar labiau išaugo.

MRU gretose dviženklį taškų skaičių surinko keturios žaidėjos: Ieva Šimkutė (19), Greta Šniokaitė (18), Rita Žilinskaitė (17) ir Daugvilė Šarauskaitė (16 taškų bei 11 atk. kam.).

VU komandą nuo beviltiško sutriuškinimo bandė gelbėti beveik pusę (20) taškų pelniusi Simona Martinkutė, po 7 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Ieva Marija Černiauskaitė ir Vita Žilinskaitė.

LSKL merginų čempionato turnyro lentelė (rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):