„Žalgiris“ Kazanėje priešinosi tris kėlinius | kl.lt

„ŽALGIRIS“ KAZANĖJE PRIEŠINOSI TRIS KĖLINIUS

• 9

Vienos karščiausių Eurolygos komandų Kauno „Žalgiriui“ (3-13) nugesinti nepavyko. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje 53:66 nusileido Kazanės UNIKS (10-6) krepšininkams bei patyrė trečią nesėkmę paeiliui.

UNIKS iš pastarųjų 11 rungtynių yra laimėję devynis kartus.

Rungtynės prasidėjo iki rezultatyviai, o antrojo kėlinio pabaigoje žalgiriečiai po Josho Nebo dėjimo persvėrė rezultatą (21:20), tačiau tuomet UNIKS timptelėjo 4 taškus paeiliui pelnęs Mario Hezonja, dvitaškiais apsikeitė Nebo ir Isiaiah Canaanas bei po dviejų kėlinių trapią persvarą turėjo Kazanės ekipa (26:23).

„Žalgiris” pirmoje pataikė tik 10 metimų iš 37 (27 proc.).

Po pertraukos užsikūrė tylėjęs Hezonja. Kroatas per trumpą atkarpą surinko 11 taškų, o jo vedami UNIKS perėmė iniciatyvą (42:35).

Tačiau žalgiriečiai nepasidavė, atsakė spurtu 7:0 bei po Janio Strelnieko 6 taškų paeiliui prieš lemiamą ketvirtį išlygino rezultatą (42:42).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje UNIKS smogė „Žalgiriui“ į paširdžius. Vedami Lorenzo Browno, Hezonjos ir Isaiah Canaano, šeimininkai surengė spurtą 18:2 bei likus 3 minutėms įgijo 16 taškų pranašumą (60:44).

Per likusį laiką žalgiriečiams išsigelbėti nepavyko.

Šiame mače Kauno ekipa realizavo vos 40,5 proc. dvitaškių (15/37) ir 28,6 proc. tritaškių (6/21).

Nė vienas „Žalgirio” žaidėjas neperkopė dviženklio taškų skaičiaus. Naudingiausiai kauniečių gretose rungtyniavo Nebo, kuris per 28 minutes surinko 7 taškus (3/4 dvit., 1/2 baud.), 7 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas, 2 blokus ir 17 naudingumo balų.

Po pertraukos nesulaikomai rungtyniavęs Hezonja pelnė 20 taškų (4/9 dvit., 4/6 trit.) atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

UNIKS: Mario Hezonja 20 (6 atk. kam., 22 naud.), Tonye Jekiri (9 atk. kam., 20 naud.) ir Isiah Canaanas po 11, Lorenzo Brownas 9 (10 rez. perd., 18 naud.).

„Žalgiris“: Marekas Blaževičius ir Janis Strelnieks po 9, Tyleris Cavanaugh 8 (1/7 dvit.), Edgaras Ulanovas (5 atk. kam.) ir Joshas Nebo (7 atk. kam., 18 naud.) po 7.