Buvusi J. Sakalausko žmona užsikrėtė koronavirusu | kl.lt

BUVUSI J. SAKALAUSKO ŽMONA UŽSIKRĖTĖ KORONAVIRUSU

  • 8

Po žinios, kad Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Jonas Sakalauskas sulaukė teigiamo Covid-19 testo atsakymo, apie susirgimą pranešė ir jo buvusi žmona Agnė Sabulytė.

Dainininkė socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė, kad užsikrėtė koronavirusu.

„Covid-19 palietė ir mane. Vakar gavau teigiamą testo atsakymą.

Kreipiuosi sąmoningai į savo partnerius, draugus, su kuriais pastarosiomis dienomis buvome susitikę, būkime atsakingi, pasidarykime testus, net jei ir nejaučiate simptomų, kad neplistų virusas. Jaučiuosi neblogai, tik kvapo ir skonio visiškai nejaučiu, šiek tiek jėgų nėra. Bet viskas išgyvenama! Svarbiausia išlaikyti ramybę visose situacijose! Vaikai jaučiasi puikiai, jiems nenustatė viruso – tas svarbiausia. Gaila, turiu sustabdyti kūrybinę veiklą, bet tikiu, kad viskas, kas ateina, atneša kažkokią pamoką. Saugokime vieni kitus!“ – rašė A. Sabulytė.

Primename, kad apie teigiamą J. Sakalausko koronaviruso testą paskelbta penktadienį. LNOBT vadovas izoliavosi savo namuose, teatre dėl koronaviruso grėsmės nutrauktos repeticijos, dezinfekuotos patalpos, su J. Sakalausku artimiausiai bendravusiems darbuotojams atliekami tyrimai.

J. Sakalauskui diagnozavus koronavirusą ir dėl to laikinai sustabdžius teatro veiklą, atšaukiami kitą savaitę planuoti renginiai, įskaitant Adolphe'o Adamo (Adolfo Adamo) baleto „Žizel“ premjerą.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Nuomonė

Paskaičius komentarus peršasi mintis, kad Lietuvoje KOVID-19 žmonėms labiausiai "kerta" per smegenis, o čia tai jau juokai menki.

Marta

Nesidžiauk , kad lengva forma sergi, tai nieko nereiškia pasekmės baisios kurie perserga

Anonimas

Na ir tvarkelė...vienas kito pradėsim bijot,jaunimėlis įtariai žiūri į vyresnius ,o apie savo nosį nemato.mat jie atsparūs,o man atrodo ,kad jie ir yra tiksinti bomba,kuriems yra privalomi testai.Jei serga besimptomine forma,tai-viruso nešiotojas ir pavojingas kitiems.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS