Ekspertai: dėl COVID-19 delta atmainos reikės paskiepyti per 90 proc. gyventojų | kl.lt

EKSPERTAI: DĖL COVID-19 DELTA ATMAINOS REIKĖS PASKIEPYTI PER 90 PROC. GYVENTOJŲ

  • 5

Daug medicinos institucijų mano, kad, norint pasiekti optimalų apsaugos nuo COVID-19 lygį, gyventojų vakcinacijos lygis turės siekti 90 proc. ar net daugiau.

Dėl didelio viruso delta atmainos paplitimo dar labiau padidėjo poreikis žmonėms pasiskiepyti, sekmadienį paskelbtame „USA Today“ pranešime cituojami sveikatos priežiūros pareigūnai.

„Kalbant apie deltą atmainą... norint užtikrinti gerą visuomenės apsaugą, turi būti daugiau nei 90 proc. (paskiepytų žmonių)“, – laikraščiui sakė Rod Ailendo salos sveikatos departamento atstovas Tomas McCarthy.

Panašios nuomonės laikėsi ir Skripso tyrimų instituto atstovas dr. Erikas Topolas.

„Dabar mums reikia 85-90 proc. (žmonių), paskiepytų nuo delta atmainos“, – „USA Today“ sakė jis.

Vyriausiasis šalies infekcinių ligų ekspertas dr. Anthony Fauci gegužės mėnesį sakė, kad dar vienos viruso bangos rudenį būtų galima išvengti, jei iki liepos 4 dienos pasiskiepytų 70 proc. gyventojų.

Johno Hopkinso universiteto surinktais statistiniais duomenimis, JAV nuo COVID-19 yra visiškai paskiepyta apie 56,5 proc. gyventojų, t. y. daugiau kaip 185 mln. žmonių.

Niujorke visiškai paskiepyta daugiau kaip 12 mln. žmonių, o tai sudaro 63,74 proc. gyventojų. Šiuo metu skiepytis gali 12 metų ir vyresni amerikiečiai.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Nesulauksit

Išgamos

Klp

Правильно пишут в комментариях,как так посчитали?И где доказательства того что старые вакцины помогут от дельта-штамма?

4

O kas paskaičiavo, kodėl pvz. ne 88% arba 91% ? Kiek nori tiek ir rašo, čia dar kartą įrodo, kad jokio supratimo neturi šitoje srityje
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS