Tokio šuolio dar nebuvo: patvirtinti 1656 nauji COVID-19 atvejai, mirė šeši žmonės | kl.lt

TOKIO ŠUOLIO DAR NEBUVO: PATVIRTINTI 1656 NAUJI COVID-19 ATVEJAI, MIRĖ ŠEŠI ŽMONĖS

Praėjusią parą, ketvirtadienį, Lietuvoje nustatyti 1656 užsikrėtimo COVID-19 atvejai. Iki šios dienos Lietuvoje iš viso patvirtinta 20 747 infekcijos atvejai, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Praėjusią parą nuo koronaviruso mirus dar šešiems žmonėms, iš viso mirusių nuo šios infekcijos žmonių skaičius išaugo iki 192.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos penktadienio ryto duomenimis, koronaviruso infekcijos sukelta liga Lietuvoje šiuo metu serga 15 034 žmonės.

Iki šiol 67 žmonės, užsikrėtę koronavirusu, mirė dėl kitų priežasčių, skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Pasveikusiųjų – 5454, izoliacijoje šiuo metu yra 38 179 asmenys.

Nuo birželio 1 d. Lietuvoje registruota 420 įvežtinių atvejų.

Per praėjusią parą ištirti 15 489 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso. Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso – 1 080 306.

Šią savaitę, nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. įskaitytinai, Prienų rajono, Rietavo, Šalčininkų rajono, Šiaulių miesto, Šilutės rajono, Tauragės rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Kauno rajono, Mažeikių rajono, Molėtų rajono, Palangos ir Panevėžio rajono savivaldybių gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso (COVID-19). Šios 13 savivaldybių pateko į raudonąją zoną, sudarytą pagal šviesoforo principą.

Rašyti komentarą
Komentarai (47)

pensininkė

žmonės žmonės kaip žaidžiate su savo gyvybėmis negi jums ne gaila tų žmonių kurių artimieji mirė nuo covido jus žinoma netikėsite bet jau čia jūsų reikalas bet bent patylėkite ir nekiršinkite žmonių kurie nori saugotis patys ir saugoti kitus to paties tiki ir iš jūsų o jei nenorite dėvėti kaukių tai sėdėkite namuose nes jei nesilaikysite karantino reikalavimų dar įves ir komendanto valandą kaip kitose šalyse

Tegyvuoja Karbauskis ir jo gandragalviai!!!

Šlovė Skverneliui su Veryga - koronos nugalėtojams!!!

Karbauskis

dziaukites, nes jeigu valdzioje butu koncervatoriai tai butu buve 10x daugiau - 16.000
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS