Koronavirusas Lietuvoje: 134 nauji atvejai, nė vienas žmogus nemirė | kl.lt

KORONAVIRUSAS LIETUVOJE: 134 NAUJI ATVEJAI, NĖ VIENAS ŽMOGUS NEMIRĖ

  • 8

Statistikos departamentas penktadienį pranešė, kad praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 134 nauji koronaviruso atvejai.  Nuo COVID-19 praėjusią parą nemirė nė vienas žmogus.

Pirmą kartą užsikrėtė 118, antrą – 16 žmonių.

Ligoninėse šiuo metu gydomas 91 COVID-19 sergantis pacientas, iš jų 12 – reanimacijoje.

14 dienų naujų pirminių susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų siekia 71,2 atvejo, septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis – 10 procentų.

Nuo praėjusių metų pabaigos sparčiai augęs naujų susirgimų skaičius po truputį mažėti pradėjo šių metų vasario pradžioje. Tuomet pasiektas naujų atvejų antirekordas, kai per parą nustatyta daugiau kaip 14 tūkst. užsikrėtimų koronavirusu.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepo dozę yra gavę 69,8 proc. gyventojų.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

to nieko tokio

jūs nesuprantate ka jūs rasote, glo. ba../// li.... pinigai kaip jums, man... toletinis popierius, jį galima mesti į kanalizacija nors ir tonomis, kontrolės valdymo įrankis yra pinigai, beabejo mankurtai kurie atlieka JUDO vaidmenį už tuos pinigus yra tik sraigteliai, kuriuos utilizuoti bet kada išeis, pasibaigus genocido scenarijams, utilizatorių visada laukdavo ne pyragai, bet čia tik instrumentas yra, nieko nėra nepaperkamo, jie padarys viska ka jiems lieps net ir be pinigų, kaip tai veikia , visi mechanizmai , gerai išdėsto blogeris Grimuare, Yra dar jutube miręs jau generolas Petrovas , jo video, Генерал Петров об Украине, jis puikiai suprato kas yra glo../ ba.//// li.....

Nieko tokio

Kai jau išsikvėps Ukrainos karo tema pareis vėl Kovidas:D) Priežastis pinigų įsisavinimui taigi reikalinga?

Nu ka

Gal Dulkinas mire? Nesigirdi nesimato... sako vienas gyvena, niekas jo nenori, vaikams pazoras pries draugus...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS