Koronavirusas Lietuvoje: per parą patvirtinta 114 naujų atvejų | kl.lt

KORONAVIRUSAS LIETUVOJE: PER PARĄ PATVIRTINTA 114 NAUJŲ ATVEJŲ

  • 8

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) penktadienio ryto duomenimis, Lietuvoje per parą patvirtinta 114 naujų koronaviruso atvejų.

Naujausi duomenys:

– Patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms: 4184

– Sergančių žmonių skaičius: 1778

– Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 114

– Mirusių nuo koronaviruso žmonių skaičius: 89

– Užsikrėtusieji koronavirusu, mirę dėl kitų priežasčių: 19

– Pasveikusių žmonių skaičius: 2298

– Izoliacijoje esančių asmenų skaičius (sergančių, sąlytį turėjusių, iš paveiktų teritorijų atvykusių, kuriems išduoti sprendimai aktualiu 14 dienų laikotarpiu): 18599

– Nuo birželio 1 d. įvežtinių atvejų: 261

– Šią savaitę, nuo rugsėjo 21 d. iki rugsėjo 27 d. imtinai, Švenčionių, Tauragės, Jurbarko, Raseinių, Trakų, Šiaulių, Radviliškio, Rokiškio, Mažeikių rajonų, taip pat Vilniaus ir Šiaulių miestų gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso (COVID-19). Šiose 11 savivaldybių fiksuojamas didesnis sergamumas negu kitose Lietuvos savivaldybėse.

Gairės: Koronavirusas Lietuvoje, COVID-19 saviizoliacija, LNK1, nauji koronaviruso atvejai, viruso plitimas
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Info

Situacija yra tame, kad čia ne vien miestų problema. Rajonuose, mažesniuose miestuose, paimkime, kad ir prekybos centrus - vaizdas apgailėtinas.Vaikšto ir kosėjantys, ir be kaukių, o darbuotojai nereaguoja... Tegu sveikatos centras pasiunčia kontrolei atstovus į įvairius prek. centrus, ir pamatys tikrą vaizdą. Čia tik dalis disciplinos nebuvimo.Kas vyksta visuom. transporte, keltuose, konc. vietose, visur rasim plevėsų. Kol turėsim tokį intelektinį suvokimą ir kontrolės nebuvimą,susirgimai tik augs...

Kur Hipokrato priesaika ?.

Visos kitos ligos tampa jau antraeilėmis ir į jas reaguojama labai ribotai. Tik COVID-19 ,o kitos šiaip profilaktika telefonu.

Vakcina

Nenuostabu, nes nieko nedaroma, kad išvengti naujų atvejų, kiekvienas naujas atvejis, nauji pinigai, covid jau tapo verslu žmonių sveikatos sąskaita.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS