Ministerija dar sprendžia, ar suteikti antrą skiepą užlindusiems be eilės | kl.lt

MINISTERIJA DAR SPRENDŽIA, AR SUTEIKTI ANTRĄ SKIEPĄ UŽLINDUSIEMS BE EILĖS

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) šiuo metu nėra apsisprendusi, ar suteikti antrąją COVID-19 vakcinos dozę asmenims, kurie pirmąjį skiepą gavo apėję nustatytą eilę ir žada tai padaryti iki sausio pabaigos.

„Šiuo metu vyksta tyrimai, aiškinamasi visas faktines detales – kas buvo, kaip buvo, kodėl buvo. Mes dar turime laiko sprendimui priimti. Kaip žinia, sausio 29-oji yra ta diena antrajam skiepui suteikti, nes gamintojas nurodo, kad turi praeiti 21 diena. Šiuo metu sprendimas dar nėra priimtas, bet tikimės artimiausiu metu išsiaiškinus visas detales, susijusias su minėtais asmenimis, bus priimtas sprendimas“, – BNS teigė ministro Arūno Dulkio atstovė spaudai Aistė Šuksta.

Lietuvoje pradėjus skiepijimą nuo koronaviruso, žiniasklaidoje pasirodė pranešimų apie atvejus, kai buvo paskiepyti pagal nustatytą eiliškumo tvarką teisės tam neturintys medikai ar su medicina susiję verslininkai.

Situaciją aiškinasi SAM ir teisėsauga, šalies vadovai gudraujančių elgesį vadina gėdingu, o valdantieji konservatoriai siūlo neskirti šiems asmenims antrosios vakcinos dozės.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

klp

Tik atsakomybės neišvengiamumas gali išgydyti korupciją lietuvoje. Pagrūmojimai pirštuku jau davė efektą - tapo nebemadinga būti "lochu".

pensininkė

duoti ir antrą skiepą, bet baudą dėti už karantino sąlygų nesilaikymo nes važiavo į kitą savivaldybę ir dar baudą už moralės neturėjimą prieš kitus kuriems pirmumas yra gauti skiepą tokie yra kiaulės kurie lenda be eilės matyt jie taip jau įpratę laikas imtis griežtų priemonių tai tokių gudručių atsiras ar daugiau

Jonas Lietuvis

Komercinė karto 1 skiepui kaina Kijeve, berods, pasigirdo 2500 doleriu . Tad susimoki 2x2500 ir reikalas užmirštas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS