Nauji COVID-19 atvejai: liepsnoja židiniai ligoninėse, 215 užsikrėtimo aplinkybės – nežinomos | kl.lt

NAUJI COVID-19 ATVEJAI: LIEPSNOJA ŽIDINIAI LIGONINĖSE, 215 UŽSIKRĖTIMO APLINKYBĖS – NEŽINOMOS

  • 1

Iš 1680 naujų koronaviruso atvejų 618 į sistemą pateko vėlai vakare ir naktį, o iš 1062 teigiami testų rezultatų, gautų darbo valandomis, epidemiologinė diagnostika atlikta 902, ketvirtadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Jo teigimu, likusių atvejų epidemiologinė diagnostika tęsiama ketvirtadienį.

Iš ištirtų atvejų 215 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios.

NVSC duomenimis, 470 naujų atvejų registruota Vilniaus, 262 – Kauno, 250 – Klaipėdos, 158 – Panevėžio, 147 – Šiaulių, 132 – Telšių, 75 – Alytaus, 64 – Marijampolės, 57 – Utenos ir 56 – Tauragės apskrityse.

Informaciją apie koronaviruso situaciją Kauno mieste galima rasti čia.

Dar devyni atvejai kol kas nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo.

Infekcija toliau plinta gydymo įstaigose, užsikrėtė NVSC darbuotojai

Praėjusią parą registruoti atvejai yra siejami su protrūkiais Klaipėdos Jūrininkų, Respublikinėje Klaipėdos ligoninėse, Klaipėdos Jūrininkų sveikatos priežiūros centre, Klaipėdoje veikiančioje įstaigoje „Ori Senatvė“, neįgaliųjų centre „Klaipėdos lakštutė“, Švenčionių ligoninėje, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Taip pat toliau registruojami atvejai, susiję su protrūkiais Raseinių, Kėdainių, Biržų, Alytaus ligoninėse.

Dar 11 infekcijos atvejų, epidemiologų vertinimu, yra susiję su protrūkiu Rietavo Pirminės sveikatos priežiūros centro palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, kur iš viso jau fiksuota daugiau nei 20 infekcijos atvejų.

Taip pat per praėjusią parą registruoti koronaviruso atvejai, siejami su protrūkiais Telšių rajone veikiančiuose Dūseikių socialinės globos namuose, Rietavo parapijos senelių globos namuose, Utenos Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje, taip pat – Regioninėje Telšių ligoninėje.

Utenos apskrityje praėjusią parą toliau registruoti atvejai, susiję su protrūkiu įmonėje „Utenos vandenys“. Iš viso kiek daugiau nei per savaitę registruoti 22 susiję koronavirusinės infekcijos atvejai, iš kurių 16 yra darbuotojai, kiti – šeimų nariai.

Be to, praėjusią parą fiksuotas protrūkis Varėnos rajone, Valkininkuose, įsikūrusio Santaros klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro stacionarinės reabilitacijos skyriuje – vakarykštę parą infekcija nustatytas trims darbuotojams.

Naujas protrūkis registruotas Tytuvėnų Pirminės sveikatos priežiūros centro Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, kur praėjusią parą infekcija patvirtinta trims darbuotojams.

Dar vienas naujas COVID-19 protrūkis praėjusią parą fiksuotas Tauragės apskrityje esančiame Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centre. Infekcija patvirtinta dviem įstaigos darbuotojams.

Taip pat protrūkis registruotas NVSC Šiaulių departamente, kur infekcija šiuo metu jau yra patvirtinta taip pat trims įstaigos darbuotojams.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje registruota beveik 300.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 40 tūkst. 492 asmenys, 30 tūkst. 7 – tebeserga, 10 tūkst. 8 – pasveiko.

Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 341 žmogus, dėl kitų priežasčių – 136 užsikrėtusieji.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Efa

Patys darbuotojai i slaugos ligonines atnesa virusiuka ir vakarais ileidzia lankytojus uz papidoma mokesti manau ......va ir turime slaugos ligoninese dovaneles

SUSIJUSIOS NAUJIENOS