Atleista Lietuvos pašto valdyba | kl.lt

ATLEISTA LIETUVOS PAŠTO VALDYBA

Susisiekimo ministras ketvirtadienį atleido visą ministerijos valdomos įmonės Lietuvos paštas valdybą ir suformavo naują.

Ministerijos tinklapyje skelbiama, kad taip siekiama glaudesnio bendradarbiavimo ir didesnio Lietuvos pašto įsiklausymo į visuomenės poreikius bei valstybės interesus pertvarkant įmonę.

„Laikinoji valdyba užtikrins bendrovės veiklos tęstinumą. Artimiausiu metu bus inicijuotos procedūros naujų nepriklausomų narių atrankai siekiant suformuoti nuolatinę bendrovės valdybą“, – rašoma ministerijos pranešime.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius BNS sakė, kad jau yra apsispręsta dėl valstybei atstovausiančių valdybos narių, tačiau teigė šiuo metu jų negalintis įvardinti, nes jau yra išvykęs iš ministerijos.

„Valdybos nariai pradės eiti pareigas, kai gaus Lietuvos banko pritarimą dirbti“, – BNS teigė J. Narkevičius.

2017-ųjų pabaigoje suformuotoje Lietuvos pašto valdyboje dirbo Susisiekimo ministerijos atstovė Janina Laskauskienė bei nepriklausomi nariai Nerijus Datkūnas, Jūratė Stanišauskienė, Danielius Merkinas ir Gražvydas Jukna. Valdybos pirmininkas buvo M. Datkūnas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

kauniete

Dar visai neseniai atsiskaitymas banko kortele musu L. paste buvo neimanomas. Pasto darbuotoju siulymas pirkti paste kazkokiu prekiu. O pasto darbuotojai, kurie vazineja savo asmeniniais automobiliais, gaudami tik uz kura.

k

j

Pilietis

Seniai reikėjo, atėjus į paštą dvokia sovietiniu paveldu.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS