Atnaujinti reikalavimai grožio paslaugas teikiantiems darbuotojams | kl.lt

ATNAUJINTI REIKALAVIMAI GROŽIO PASLAUGAS TEIKIANTIEMS DARBUOTOJAMS

  • 3

Kirpyklų bei nagų priežiūros salonų darbuotojai nuo šiol galės klientus aptarnauti dėvėdami tik apsaugines veido kaukes. Siekiant užtikrinti saugų klientų aptarnavimą, jas privaloma keisti po kiekvieno kliento.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, teikiant plaukų priežiūros (plaukų plovimo, plaukų kaukių dėjimo, kirpimo, skutimo, šukuosenos formavimo, dažymo, ilgalaikio plaukų sušukavimo, plaukų priauginimo, tiesinimo, barzdų kirpimo) ir nagų priežiūros (manikiūro, pedikiūro, dirbtinių nagų priauginimo) paslaugas nuo šiol nebūtina naudoti vienkartines pirštines, apsauginius akinius ar apsauginius veido skydelius.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad, kaip ir iki šiol, kirpyklos ir nagų priežiūros salonai savo paslaugas gali teikti tik ribodamos klientų srautus. Vienam klientui turi būti užtikrintas ne mažesnis kaip 10 kv. m. plotas arba vienu metu paslaugos gali būti teikiamos tik vienam žmogui.

Taip pat svarbu užtikrinti, kad tarp klientams paslaugas teikiančių darbuotojų darbo vietų būtų ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas. Jeigu 2 metrų atstumo tarp darbo vietų užtikrinti negalima, leidžiama dirbti tik kas antroje darbo vietoje.

Į paslaugų teikimo vietas gali būti įleidžiami tik tie klientai ir kiti lankytojai, kurie dėvi apsaugines kaukes ar kitas apsaugines veido priemones.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

zoja

kazkodel niekas nekalba apie ekonomika...virusas simbolinis,o lietuvoj viena tema-korona.kada algos kils ir pensijos? is lietuvos liko tik griuvesiai ...seimininkai duos komanda test karantina(karantinas tik sergantiems arba itariamiems).cekai per teisma pasieke,kad karantinas butu paskelbtas neteisetu,o mes mirsim nuo vakcinu

kitajcas

Užsivakcinuok, virusas.

virusas

Kirpyklos -vieta,kur pati didžiausia tikimybė parsinešti koronovirusą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS