Dauguma prekybos tinklų nesvarsto apriboti būtiniausių prekių pardavimo kiekių žmogui | kl.lt

DAUGUMA PREKYBOS TINKLŲ NESVARSTO APRIBOTI BŪTINIAUSIŲ PREKIŲ PARDAVIMO KIEKIŲ ŽMOGUI

Prekybos tinklui „Norfa“ paskelbus apie svarstomą galimybę laikinai apriboti būtiniausių prekių pardavimų kiekius vienam žmogui, jei bus pastebėta, kad perpardavinėtojai supirkinėja didelius kiekius produktų, kiti prekybos tinklai teigė to neplanuojantys.

„Rimi“ kol kas nepastebi, kad dideli kiekiai būtiniausių prekių būtų perkami perpardavimo tikslais, todėl nesvarsto riboti galimybės pirkėjams jų įsigyti”, – Eltą informavo prekybos tinklo „Rimi“ atstovė Renata Keršienė.

Pasak jos, palyginti praėjusios ir šios savaitės pirmadienio-ketvirtadienio pardavimus, matyti, jog makaronų pardavimai išaugo apie du kartus daugiau, mėsos konservų – apie penkis kartus, įvairių kruopų, tokių kaip grikiai, perlinės kruopos – apie tris kartus daugiau.

Prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ komunikacijos vadovas Valdas Lopeta taip pat nurodė, jog ribojimų imtis neplanuojama.

„Ilgiau galiojančių prekių pardavimų didėjimą matome ir imamės įvairių priemonių, kad jų netrūktų, tačiau šiuo metu papildomų pardavimų ribojimų nesame numatę”, – sakė V. Lopeta.

„Iki“ prekybos tinko vadovė Indrė Baltrušaitienė nurodė, kad apie prekių ribojimus vienam asmeniui taip pat nesvarstoma.

„Iki“ komanda, reaguodama į esamą situaciją, jau kelias dienas kalbasi su tiekėjais, kad mūsų pirkėjai būtų aprūpinti būtinosiomis maisto prekėmis ir lentynos neištuštėtų. Dėl žmogiškų veiksnių natūralu, kad kai prekės greit perkamos, trunka ilgiau, kol jų vėl prisipildo parduotuvėse”, – komentare nurodė ji

„Maxima” prekybos tinklo komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė sakė, kad ilgesnio galiojimo prekių pardavimai per pastarąsias kelias dienas išaugo 20–30 proc. Anot jos, daugiausia išaugo makaronų, kruopų pardavimai, mėsos ir žuvies konservų, pastebimi didėjantys aliejaus ir popieriaus gaminių pardavimai

„Mūsų tikslas – užtikrinti, kad klientai „Maximos“ parduotuvėse rastų visų jiems reikiamų prekių. Dėl to esame padidinę užsakymų kiekius ir atsiprašome savo klientų, kad fiziškai nespėjame krauti prekių į lentynas”, – sakė ji.

„Norfa“ pranešė, kad ketvirtadienį makaronų, kvietinių miltų pardavimai išaugo daugiau kaip 3 kartus, kiaulienos konservų, grikių, miežių, manų kruopų – apie 4 kartus, perlinių kruopų, ryžių – apie 7 kartus.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Jis

visada žmogus išliks godus ir gobšas jei nesivadovaus aukštesniais moralės standartais. Visada norės uždirbti iš kito žmogaus bėdos- ar tai būtų panika ir baimė, ar tai būtų skausmas, ar tai būtų reali nelaimė. Šlykštu, bet tokia jau mūsų prigimtis. Šypsomės vienas kitam kol viskas yra gerai, bet kai ateina negandos: pasimato kas yra tikras žmogus, o kas žvėris.

na

jei kas pritrūko kažkokiame rajone VI forto rajone visko pilna, niekas nepanikuoja...tuoj galiojimo laikai pasibaigs galės mesti...sausį vasarį prekyba merdi...čia geras iššūkis...išluos. Pas mus ramu žmonės nepanikuoja, neperka to kas nereikia. Blogai kai žmonės tiki spauda.

>kasperowskij

tai tu irgi pritari vyresnių žmonių eutanazijai?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS