I. Šimonytė: ekspertai svarsto siūlymus dėl kultūros veiklų ir likusių parduotuvių atlaisvinimo | kl.lt

I. ŠIMONYTĖ: EKSPERTAI SVARSTO SIŪLYMUS DĖL KULTŪROS VEIKLŲ IR LIKUSIŲ PARDUOTUVIŲ ATLAISVINIMO

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad ekspertų grupėje svarstomi siūlymai dėl kultūros veiklų ir parduotuvių, kurios veikia prekybos centruose ir neturi atskiro įėjimo iš lauko, atidarymo, tačiau tiksli data priklausys nuo epidemiologinės situacijos.

„Yra kai kurie klausimai, kurie yra išlikę atviri nuo ankstesnių diskusijų. Tai ir kultūrinės veiklos, tokios kaip spektakliai, kažkokie pasirodymai, kino teatrai ar panašios veiklos, taip pat prekyba, kuri vyksta prekybos centruose, ne atskirose parduotuvėse, turinčiose atskirą įėjimą“, –  spaudos konferencijoje po Vyriausybės posėdžio sakė I. Šimonytė.

„Specialistai ekspertų grupėje svarsto siūlymus, kuriuos gauna iš rinkos dalyvių ar iš kultūros institucijų, ir manau, kad sugebės paruošti algoritmą, kuriais ta veikla galės būti saugiai atnaujinta. Kada tai galėtų būti padaryta, priklausys labai smarkiai nuo to, kaip toliau klostysis epidemiologinė situacija“, – pridūrė premjerė.

Nuo pirmadienio veiklą leista atnaujinti parduotuvėms ir paviljonams (išskyrus paviljonų kompleksus su dengtu stogu, esančius turgavietėse).

Šiose prekybos vietose turi būti užtikrinamas 20 kv. metrų prekybos plotas vienam lankytojui arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo.

Nuo pirmadienio gali būti lankomi uždarose erdvėse esantys muziejai, galerijos ir kitos ekspozicinės erdvės užtikrinant lankytojų srauto ribojimą, bilietų platinimą elektroniniu būdu arba išankstinę lankytojų registraciją.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

ŠIMONYTE,- gyventojams į g r i s o pažadai, norėtume ,kad

p i r m a PADARYTUMĖTE, o po to kalbėtumėte.--BLOGAS į p r o t i s Lietuvos GYVENTOJUS pastoviai m a i t i n t i pažadais;-- kurie t a p o gyventojų KVAILINIMO įrankiu.

Ita

Baigiam visus pinigus sukisti prekybos centrui uz nuoma .....ir patarnavimus nors nedirbam ......jie tikrai nenukentejo ,o smulkus verslas bus zop.....Atsikvosekit Senukai ,Maxsimos Norfoos dirba kam jiems konkurentai ......tai kur geroves ir teisingumo valstybes valdymas .....

Alio , ponia Šimonyte,

Aš ekspertų valdyti valstybės nerinkau ! Šios valdančios daugumos Vyriausybė yra nepajėgi valdyti ir priimti sprendimų ? Mokėjote būdami opozicijoje tik kritikuoti ? Ko tada rėkėte , jei kaip aiškėja patys neturite jokio supratimo be kažkokių ekspertų " patarimų " Tada išsivaikščiokite ....Rinksime kitus kurie sugeba . Ši Vyriausybė yra pati blogiausia per 31 metus ir premjerė nesugebanti prisiimti atsakomybės . " tuščia vyriausybė " - veltui mėtomi biudžeto pinigai . Tokia mano nuomonė , kuri kasdien vis stiprėja .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS