I. Šimonytė: kitų metų biudžete bus suplanuotos lėšos medikų priedams | kl.lt

I. ŠIMONYTĖ: KITŲ METŲ BIUDŽETE BUS SUPLANUOTOS LĖŠOS MEDIKŲ PRIEDAMS

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad kitų metų biudžete bus suplanuotos lėšos medikų priedams, o visos COVID-19 situacijai reikalingos priemonės biudžeto projekte jau viršija 1 mlrd. eurų.

„Tikrai bus suplanuotos lėšos, kurios reikalingos mokėti priedams. Tikrai bus mokamas tas atlyginimas, kuris buvo padidintas šiais metais visus pilnus ateinančius metus“, – žurnalistams Seime sakė Vyriausybės vadovė.

„Apie tolesnius pokyčius turbūt galėsime kalbėti antrą pusmetį, kai tikrai bus aišku, kad su COVID-19 situacija susitvarkėme“, – teigė ji.

Pasak premjerės, COVID-19 situacijos suvaldymui reikalingi poreikiai biudžeto projekte jau perkopė 1 mlrd. eurų.

„Akivaizdu, kad dabar tos sumos, kurias turėsime papildomai įtraukti į ateinančių metų biudžeto projektą, jau viršija 1 mlrd. eurų. Ir tai yra tos sumos, kurios grynai susijusios su COVID-19 situacija“, – kalbėjo I. Šimonytė.

Jos teigimu, du trečdaliai šios sumos yra parama dirbantiesiems ir verslams, tai – lėšos už prastovas, išmokos savarankiškai dirbantiems asmenims, paskolos verslui.

„Tai yra 2 proc. papildomo deficito. Jeigu situacija pagerės ateinančiais metais, tai galėsime tai vertinti kaip laikiną pablogėjimą“, – teigė premjerė.

Šią savaitę Vyriausybės pakoreguotas kitų metų biudžeto projektas bus svarstomas Seime.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS