Kartu su pavasariu grįžta traukiniai: atnaujinami reisai | kl.lt

KARTU SU PAVASARIU GRĮŽTA TRAUKINIAI: ATNAUJINAMI REISAI

  • 0

Keleivių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Link“ pradeda vietinių traukinių reisų, sustabdytų dėl antrosios pandemijos bangos, grąžinimą.

Kaip pranešė bendrovė, nuo kovo 28 dienos grąžinamas 41 reisas, 11-os keičiamas traukinių kursavimo grafikas. Daugiau traukinių kursuos maršrutuose Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Kena–Vilnius, Vilnius–Jašiūnai­–Vilnius, Vilnius–Marcinkonys–Vilnius, Vilnius–Trakai–Vilnius, Vilnius–Kaunas–Vilnius, Kaunas–Marijampolė–Kaunas, Kaunas–Šiauliai–Kaunas, Radviliškis–Klaipėda–Radviliškis, Mažeikiai–Radviliškis–Mažeikiai, Šiauliai–Panevėžys–Šiauliai ir Klaipėda–Šilutė–Klaipėda.

Bendrovė taip pat atkreipia dėmesį, kad pokyčių tvarkaraščiuose bus ir dėl įvedamo vasaros laiko.

„Gruodžio viduryje, šalyje sugriežtinus karantiną ir apribojus judėjimą tarp savivaldybių, keleivių srautas sumažėjo apie 80 proc. Kaip ir pirmosios bangos metu, išsaugojome tarpmiestinį susisiekimą, kad žmonės galėtų keliauti į darbus, į gydymosi įstaigas ir kitais būtinais atvejais“, – pranešime cituojamas „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Pasak L. Baužio, bendrovė karantino metu stebėjo keleivių srautų pokyčius ir, priklausomai nuo jų, grąžino keletą reisų tarp Vilniaus ir Klaipėdos, Vilniaus ir Kauno, Vilniaus ir Marcinkonių, Kauno ir Kybartų. Šiuo metu keleivių srautas yra apie 51 proc. mažesnis nei tuo pačiu laikotarpiu pernai, matomas nuosaikus keliaujančiųjų grįžimas, kuris, prognozuojama, dar paaugs.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS