M. Skuodis JK aptars šalių tiesioginį susisiekimą oru, 5G plėtrą | kl.lt

M. SKUODIS JK APTARS ŠALIŲ TIESIOGINĮ SUSISIEKIMĄ ORU, 5G PLĖTRĄ

  • 2

Susisiekimo ministras Marius Skuodis antradienį Jungtinėje Karalystėje su šalies parlamento Transporto komitetu, aviacijos, jūrų ir saugumo bei Škotijos transporto ministrais aptars šalių tiesioginį susisiekimą oru, 5G plėtrą ir kitus klausimus.

Vizito metu vienoje didžiausių tarptautinių elektromobilumo konferencijų „London EV Show“ ministras skaitys pranešimą.

Pasak ministerijos pranešimo, susitikimuose su JK pareigūnais ketinama aptarti šalių tiesioginio susisiekimo oru ir transporto dekarbonizacijos klausimus, Lietuvos pirmininkavimą Tarptautiniam transporto forumui (ITF) 2023 metais, 5G plėtrą ir bendradarbiavimą Lietuvai įgyvendinant smėliadėžės („Sandbox“) programą, nes su JK intensyviai dirbama Lietuvoje plėtojant 5G ryšio technologijos ekosistemą.

Birželio pabaigoje M. Skuodis ir tuometis JK transporto, o šiuo metu – verslo, energetikos ir pramoninės strategijos sekretorius Grantas Shapps (Grantas Šapsas) Londone pasirašė memorandumą dėl oro susisiekimo plėtros. Šiuo metu JK pirmininkauja ITF, vadovavimą kuriam 2023 metais perims Lietuva.

Ministerijos teigimu, antrus metus iš eilės Londone rengiamoje konferencijoje „London EV Show“ M. Skuodis skaitys pranešimą, o politikos, verslo, pramonės lyderiai ir investuotojai diskutuos apie transporto inovacijas, jų skatinimą, technologines naujoves ir elektromobilumo infrastruktūros plėtros galimybes.

Viešėdamas Londone ministras planuoja susitikti ir su Londono ekonomikos mokyklos (London School of Economics) studentais bei JK studijuojančiais lietuviais.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Kad tas

5G iki UK nedatrauks gi! 100 metru nuo bokstelio - ir kvit...

Vartotojas

Niekam nereikia to 5g nevarkit:)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS