R. Karbauskio šeima 25 kartus pasinaudojo parama už pirmus hektarus | kl.lt

R. KARBAUSKIO ŠEIMA 25 KARTUS PASINAUDOJO PARAMA UŽ PIRMUS HEKTARUS

  • 63

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis bei jo šeimos nariai 25 kartus pasinaudojo galimybe kartą per metus gali gauti išmoką už pirmuosius 30 hektarų žemės.

Kaip skelbia portalas 15min.lt, R. Karbauskis šią išmoką ėmė pats, ėmė jo sūnus ir tėvas, dvylika „Agrokoncerno“ bendrovių, viena politiko kontroliuojama bendrovė ir 9 giminaičių kontroliuojamos bendrovės.

Taip iš viso įsisavinta 42,3 tūkst. eurų ES lėšų. Atitinkamai 40,1 tūkst. ir 37,7 tūkst. eurų paramos gauta 2017 ir 2016 metais.

Pasak portalo, pagal taisykles, R. Karbauskis parama už pirmuosius 30 ha galėjo pasinaudoti tik vieną kartą.

R. Karbauskis ir jo įmonės taip pat gavo milijonus ES išmokų. Kartu su tėvo, sūnų, sesers ir jų bendrovių gauta parama, iš viso pernai jo šeima gavo 6 mln. eurų ES ir biudžeto išmokų iš NMA, panaši suma buvo ir 2017 metais, o 2016 metais išmokų suma siekė 7,4 mln. eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (63)

ALGIS

ŠTAI KUR EINA ES PARAMA , PAPRASTI ŽMONĖS JOS NEJAUČIA , O PAS ŠĮ ''UBAGĖLĮ ''PARTIJOS KOLEGA SPANGUOLIAUT VAŽIUOS SU T R A K T O R I U M , TOKIEMS IR SALIARKA POPIGIAI , IR MOKESČIŲ NUOLAIDOS , O SAMDINIAMS UŽ DARBĄ P E L A I S ATSEIKĖJA , JIS ATĖJO Į SEIMĄ SAU LENGVATAS ĮTEISINT .

ups

kaip nusibodo tie visi seimūnai, neišskiriant nė vienos partijos.....domina savo kišenė ir juokiasi iš visos kitos Lietuvos....Nežinau, gal koks vienas procentas ten tėra normalių, visi kiti tik dirba sau...

kestut

Brazauskininkai nekenčia naujai išrinktų į Seimą,nes patys mažai ką sukūrė. Sugriovę išvogę Lietuvą,išviję piliečius iš Tėvynės,tarsi kiauliaakiai,vė ruošiasi rinkimams.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS