R. Karbauskio šeima 25 kartus pasinaudojo parama už pirmus hektarus | kl.lt

R. KARBAUSKIO ŠEIMA 25 KARTUS PASINAUDOJO PARAMA UŽ PIRMUS HEKTARUS

  • 60

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis bei jo šeimos nariai 25 kartus pasinaudojo galimybe kartą per metus gali gauti išmoką už pirmuosius 30 hektarų žemės.

Kaip skelbia portalas 15min.lt, R. Karbauskis šią išmoką ėmė pats, ėmė jo sūnus ir tėvas, dvylika „Agrokoncerno“ bendrovių, viena politiko kontroliuojama bendrovė ir 9 giminaičių kontroliuojamos bendrovės.

Taip iš viso įsisavinta 42,3 tūkst. eurų ES lėšų. Atitinkamai 40,1 tūkst. ir 37,7 tūkst. eurų paramos gauta 2017 ir 2016 metais.

Pasak portalo, pagal taisykles, R. Karbauskis parama už pirmuosius 30 ha galėjo pasinaudoti tik vieną kartą.

R. Karbauskis ir jo įmonės taip pat gavo milijonus ES išmokų. Kartu su tėvo, sūnų, sesers ir jų bendrovių gauta parama, iš viso pernai jo šeima gavo 6 mln. eurų ES ir biudžeto išmokų iš NMA, panaši suma buvo ir 2017 metais, o 2016 metais išmokų suma siekė 7,4 mln. eurų.

Rašyti komentarą
Komentarai (60)

JONAS

Protingas saziningas R Karbauskis Sirinskiene valstieciai kuo daugiau tie vagis konservai komunisteliai jus smeizia tuo labiau issiduoda kad reikes uz viska atsakyti kad tauta pareikalaus grazinti pavokta pasisavinta zmoniu turta

ukininke

geras zemes lansberginis ir jo vagys susikele i miestus Paliko kemsynus ir zmones liko be darbo be gyvuliu N AISIUOSE tuos kemsynus pirko kas norejo dirbti nes konservam zmoniu likimai nerupejo nusipirko ir Karbauskis jaunas zmogus sutvarke ir mums padejo dave darbo zmonems ir augino LIETUVAI DUONAdabar Karbauskis budamas stambus ukininkas daug padeda smulkiem ukininkam valstybei skiria didelius pinigus labdarai IR BJAURU SKAITYTI TU KONSERVINIU VAGIU KOMUNISTU LIBERASTU TOKIU KAI TIE CHA CHA CHA TO ANONIMO TO JOKUBO JUS BRUDAI PLETKININKAI TINGINIAI GAL IR NARKOMANAI NES KITU ISSIREISKIMAI KAIP BEPROCIU SU TOKIU PASIUTIMU NET GAILA is jusu konservai ateme upes ezerus susislaAVE JUSU PINIGUS ISVIJO IS LIETUVOS JAUNIMA SUSIMASTYKIT TINGINIAI VIS smeiziat kaimieciu nors edat ju sunkiai uzauginta DUONA

Būkite ramūs, niekšeliai

Karbauskis visą gyvenimą nepažeidinėja įstatymų, todėl ir yra neliečiamas. Priešingu atveju paluckininkai ir lansbergistai su gentvilistais jį būtų iki kaulelių suėdę.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS