Žaidėjas iš Lenkijos nuskynė 45 milijonus eurų | kl.lt

ŽAIDĖJAS IŠ LENKIJOS NUSKYNĖ 45 MILIJONUS EURŲ

  • 6

Praėjusį penktadienį po savaitės laukimo paaiškėjo, kas laimėjo tarptautinės loterijos „Eurojackpot“ pagrindinį prizą – net 90 000 000 eurų. Protu sunkiai suvokiamą sumą pasidalino du žaidėjai, vienas jų – iš Lenkijos. Paskutinį kartą dėl tokios sumos „Eurojackpot“ žaidėjai „kovėsi“ 2018 metais.

Net 18 šalių vienijanti loterija turi didžiausius prizinius fondus Europoje, o tuo pačiu, čia pasiekti ir didžiausi laimėjimai Lietuvoje. Prieš keturis metus buvęs inžinierius iš Kauno šioje loterijoje laimėjo 7,6 milijono eurų – tai ir didžiausias laimėjimas visose Baltijos šalyje. Šių metų pradžioje 139 000 eurų žaisdamas „Eurojackpot“ laimėjo jaunuolis iš Jurbarko.

„Eurojackpot“ loterijoje laimėti lygias galimybes turi visų dalyvaujančių šalių žaidėjai. Keliaujant įsigyję „Eurojackpot“ loterijos bilietą – galite lauktuvių parsivežti milijonus.

Kol loterijos organizatoriai laukia „Eurojackpot“ laimėtojų atvykstant į atstovybes, pasikalbėkite su bičiuliais – galbūt kažkas iš artimųjų kišenėje turi iš Lenkijos parsivežtą, milijonų vertą „Eurojackpot“ bilietą.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

As laimejau

Proto knisimas ta loterija. Visi zino kad islosti neimanoma. Duoda tik mazus laimejimus laimet. Lenkiijoj ... O izraeli nelaimejo?

...

Chm: "Protu sunkiai suvokiamą sumą pasidalino du žaidėjai, vienas jų – iš Lenkijos" - o kitas... ką, iš Lietuvos?.. :s

Audrius

Italų SuperStar - 157,5 milijono, Euromillions Superdraw - 130 milijonų šiuo metu. Taigi Eurojackpot nedidžiausi priziniai fondai Europoje. Čia šeip pastebėjimas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS