„Kaišiadorių paukštynas“ atleidžia 200 darbuotojų | kl.lt

„KAIŠIADORIŲ PAUKŠTYNAS“ ATLEIDŽIA 200 DARBUOTOJŲ

  • 6

Žemės ūkio ir maisto pramonės grupės „Linas Agro Group“ valdomas Kaišiadorių paukštynas atleidžia 200 darbuotojų, praneša portalas delfi.lt.

Pasak įmonės vadovo Dariaus Gudačiausko, bendrovė priversta tą daryti, nes nesulaukė valstybės paramos kylant žaliavų ir ypač energetinių išteklių kainoms.

„Niekas neatvažiavo, neįsigilino, nesuprato. Ir šiandien pasekmė tokia, kad didžiausias darbdavys regione yra priverstas mažinti savo apimtis ir jau 200 žmonių atsiduria gatvėje“, – portalui teigė Kaišiadorių paukštyno vadovas.

Sausio pabaigoje „Linas Agro Group“ per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė, jog Kaišiadorių paukštynas nuo kovo 14 dienos stabdys paukščių skerdimo ir išpjaustymo cecho veiklą. Paukščiai bus vežami skersti į Vilniaus paukštyną, kur skerdykla dirbs visą parą trimis pamainomis.

Tuomet buvo skaičiuojama, kad ekonominis tokio sprendimo  efektas pasijus 2022–2023 finansiniais metais ir kasmet sieks apie 1,7 mln. eurų.

Pasak A. Pranckevičiaus, pradžioje bendras abiejų įmonių perdirbamas paukštienos kiekis bus 24 proc. mažesnis nei anksčiau, tačiau ateityje planuojama pajėgumus didinti iki dabartinio lygio.

Pernai liepą „Linas Agro Group“ įsigijo „Kauno grūdus“, Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynus ir susijusias bendroves. 

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Verslo klaida

Reikėjo surengti prid,o paradą, pasikviesti ruginienę, susukti suktinę. O dabar- tikri atsilikėliai.

Klpd.

pasižiūrėjau į nuotrauką ir pamaniau kad atleidžia 200 vištų:D)

Anonimas

lietuvius lauk chaholai i ju vietas tokia vyriausibes politika valio, valio,valio
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS