Kauno senamiestyje prieš pat Naujuosius atidaryta atnaujinta „IKI Express“ parduotuvė | kl.lt

KAUNO SENAMIESTYJE PRIEŠ PAT NAUJUOSIUS ATIDARYTA ATNAUJINTA „IKI EXPRESS“ PARDUOTUVĖ

  • 3

Prekybos tinklas „Iki“ trečiadienį, prieš pat Naujuosius metus, Kauno senamiestyje, adresu Vilniaus g. 56, atidarė „IKI Express“ parduotuvę, atnaujintą pagal naująją mažo formato parduotuvių koncepciją. Parduotuvė itin patogi greito apsipirkimo besitikintiems senamiesčio gyventojams ir laikinosios sostinės svečiams. Į parduotuvės atnaujinimą investuota kiek daugiau nei 400 tūkstančių eurų.

„Norėdami pirkėjams suteikti itin patogią ir greitą apsipirkimo patirtį, darbų tempo nemažinome ir tarpušvenčiu. Atnaujinta „IKI Express“ parduotuvė pritaikyta greito ir patogaus apsipirkimo besitikinčiam miesto žmogui, todėl puikiai išpildys Kauno senamiesčio gyventojų, čia besilankančiųjų poreikius bei bus itin patogi pėstiesiems“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujinta parduotuvė primena nedidelę užkandinę. Joje yra didelis vietoje šviežiai suteptų ar grilyje paskrudintų sumuštinių, karštų kulinarijos gaminių, bandelių, konditerijos gaminių pasirinkimas. Taip pat čia galima įsigyti aukščiausios kokybės įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti. Šioje parduotuvė galima rasti ir didelį būtiniausių kasdienių prekių asortimentą.

„Iki“ nuotr.

Atnaujinta „IKI Express“ parduotuvė pritaikyta greito ir patogaus apsipirkimo besitikinčiam miesto žmogui.

260 kv. m prekybinio ploto parduotuvėje Kauno senamiestyje įdiegtos apsipirkimo patirtį gerinančios technologinės naujovės. Pirkėjų patogumui, kad norimus produktus išsirinkti būtų greičiau ir paprasčiau, visas meniu yra rodomas vaizdo ekranuose. Atnaujintoje parduotuvėje įrengtos trys „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, padedančios skubantiems pirkėjams apsipirkti patogiau ir atsiskaityti greičiau. Be to, čia veikia ir viena express kasa.

Parduotuvė lankytojams kasdien atvira nuo 8 iki 21 val.

„Iki“ nuotr.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, du logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei trys regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,8 tūkst. darbuotojų.

GALERIJA

  • Kauno senamiestyje prieš pat Naujuosius atidaryta atnaujinta „IKI Express“ parduotuvė
  • Kauno senamiestyje prieš pat Naujuosius atidaryta atnaujinta „IKI Express“ parduotuvė
„Iki“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

žemaičių IKI

o kiečiausiai tai buvo kai pirkau prekę su 50% nukainavimu, pirkau viską automatinėj, o su tokiu nukainavimu tipo automatinėj negali įmušt į kasą, tai sumokėjau už prekes, o tą su 50% turi neštis į normalią kasą ir jau ten pirkt, nu durnių laivas ta IKI

žemaičių IKI

žemaičių IKI tai sušiko kapitaliai, būdavo kasos, paravėjos fainos pašnekėt, dabar tos gaidiškos automatinės kasos, ir kažkodėl kuo arčiau 22val, parduotuvės uždarymas - tuo mažiau jų lieka veikiančių, parduotuvęj būna 7-8 pirkėjai ir dėl to kad veikia viena automatinė kasa pasidaro eilė, kažkoks debilizmas konkretus, kas taip sugalvojo?, nu maximoj niekas kasų neatjungia ir minutę prieš užsidarymą. ir prekės sudėliotos belekaip. seniau būdavo žymiai geresnė žemaičių IKI, dabar persimečiau į maximą

Edmundas Tulcevičius

Labai šauni , kompaktiška parduotuvė .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS