„Novaturas“ pasirašė skrydžių sutartį su „GetJet Airlines“ | kl.lt

„NOVATURAS“ PASIRAŠĖ SKRYDŽIŲ SUTARTĮ SU „GETJET AIRLINES“

  • 0

Vienas didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių „Novaturas“ pasirašė ilgalaikę sutartį su oro vežėju „GetJet Airlines“, po to, kai ankstesnei partnerei „Small Planet Airlines“ sustabdyta veiklos licencija.

„Novaturas“ per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė, kad „GetJet Airlines“ įsipareigoja vykdyti užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus. Visi skrydžiai bus vykdomi kaip suplanuota.

„Novaturo“ finansų direktorius Tomas Staškūnas BNS antradienį patvirtino, kad sutartis su „GetJet Airlines“ yra pasirašyta po to, kai finansinių sunkumų patiriančiai partnerei „Small Planet Airlines“ praeitą savaitę buvo sustabdyta veiklos licencija.

Civilinės aviacijos administracija (CAA) „Small Planet Airlines“ licenciją sustabdė nuo lapkričio 29 dienos, o lapkričio 28 dieną Vilniaus apygardos teimas atmetė „Small Planet Airlines“ prašymą iškelti įmonei restruktūrizavimo bylą. „Novaturo“ generalinis direktorius tuomet pranešė, kad artimiausi suplanuoti kelionių organizatoriaus skrydžiai vyks su „Get Jet Airlines“.

Kelionių organizatorius „Tez Tour“, taip pat besinaudojęs „Small Planet Airlines“ paslaugomis, praėjusią savaitę informavo, kad sustabdžius pastarosios bendrovės licenciją poilsiautojai vyks užsakomų skrydžių bendrovės „GetJet Airlines“ orlaiviais, o su naujuoju partneriu „Tez Tour“ jau pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

Vilniaus apygardos teismas, atsisakęs iškelti „Small Planet Airlines“ restruktūrizavimo bylą, pareiškė, jog finansinių sunkumų kamuojama bendrovė nepateikė dokumentų, rodančių realią jos finansinę padėtį, neatskleidė duomenų apie turtą, nepagrindė veiklos tęstinumo.

„Small Planet Airlines“ komercijos vadovas Simonas Bartkus antradienį BNS teigė, kad, jo žiniomis, teismo sprendimas dar neapskųstas ir tai gali būti padaryta artimiausiomis dienomis, nes baigiasi 7 dienų apskundimo terminas.

„Kiek žinau, dar ne“, – teigė S. Bartkus.

Jis taip pat pakartojo anksčiau žiniasklaidai išsakytą prielaidą, kad realus yra bankroto bylos iškėlimo scenarijus.

„Tai irgi svarstymo stadijoje, bet vienas turbūt iš realiausių scenarijų po to, kai buvo licencija sustabdyta“, – BNS sakė S. Bartkus.

„Small Planet Group“ įmonių Lenkijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje restruktūrizavimą inicijavo rugsėjį ir spalį. Be šių rinkų, įmonė veikia ir Kambodžoje. 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS