Pareigas pradėjo eiti naujas Lietuvos pašto nepriklausomas valdybos narys | kl.lt

PAREIGAS PRADĖJO EITI NAUJAS LIETUVOS PAŠTO NEPRIKLAUSOMAS VALDYBOS NARYS

  • 0

Valstybės valdomos akcinės bendrovės Lietuvos paštas valdyboje darbą pradėjo naujas nepriklausomas valdybos narys Alditas Saulius. Jis pareigas pradėjo eiti nuo gruodžio 29 d., gavus oficialų Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnybos sprendimą dėl neprieštaravimo jo kandidatūrai į įmonės valdybos nario pareigas, sakoma Lietuvos pašto pranešime.

A. Saulius yra sukaupęs daugiau kaip 20-ies metų patirtį bankininkystės sektoriuje – užėmė vadovaujamas pareigas Lietuvos banke bei komerciniuose bankuose (DNB, „Danske“). Šiuo metu jis yra „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) nepriklausomas valdybos narys ir valdybos pirmininkas, valstybės valdomų įmonių „Valstybinių miškų urėdija“ ir „Lietuvos geležinkeliai“ nepriklausomas valdybos narys bei audito komitetų pirmininkas.

Lietuvos pašto valdybą sudaro 5 nariai – iš jų 3 nepriklausomi ir 2 Susisiekimo ministerijos deleguoti atstovai. Be A. Sauliaus, bendrovės valdyboje taip pat dirba: Mindaugas Kyguolis (valdybos pirmininkas, nepriklausomas narys), Saulė Balčiūnienė (nepriklausoma narė), Tomas Jackevičius (Susisiekimo ministerijos deleguotas atstovas) ir Saulius Kerza (Susisiekimo ministerijos Biudžeto ir investicijų departamento direktorius).

Lietuvos pašto valdybą ketverių metų kadencijai skiria Susisiekimo ministerija. Dabartinės valdybos kadencija prasidėjo 2020 m. gegužės mėnesį.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS