Į skandalą patekusi A. Belickaitė traukiasi iš „Lietuvos geležinkelių“: šito jau yra per daug | kl.lt

Į SKANDALĄ PATEKUSI A. BELICKAITĖ TRAUKIASI IŠ „LIETUVOS GELEŽINKELIŲ“: ŠITO JAU YRA PER DAUG

  • 80

Po klausimų dėl galimo nepotizmo nauja „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės korporatyvinių reikalų direktore paskirta Agne Belickaite ketvirtadienį pranešė, kad traukiasi iš pareigų.

„Išeinu aš, nes tikrai nei geležinkeliai, nei mano vyras, nei, tiesą sakant, aš pati nenusipelnėme viso šito“, – feisbuke rašė ji.

LTG pranešė, jog sprendimas dėl A. Belickaitės priimtas bendru šalių sutarimu. Apie laikinąjį korporatyvinių reikalų vadovą žadama pranešti vėliau. 

Išeinu aš, nes tikrai nei geležinkeliai, nei mano vyras, nei, tiesą sakant, aš pati nenusipelnėme viso šito.

„Tiek bendrovė, tiek šioje pozicijoje dirbantis žmogus turi turėti organizacijoje dirbančios komandos, visuomenės ir žiniasklaidos pasitikėjimą. Vertindami pastarųjų dienų įvykius, suprantame, kad Agnės atveju egzistuoja interesų konflikto regimybė, todėl priėmėme sprendimą, kad ji šių pareigų toliau eiti negali“, – pranešime sakė LTG vadovas Egidijus Lazauskas.

„Taip pat trečiadienį kreipėmės į išorės audito bendrovę, prašydami įvertinti vykusią atranką bei pateikti ekspertines rekomendacijas, į kurias atsižvelgsime organizuodami atrankas ateityje“, – pridūrė jis.

Trečiadienį apie pasitraukimą iš pareigų pranešė jos sutuoktinis – Laisvės partijos valdybos narys bei ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis, kuris atmetė kaltinimus nepotizmu ir sutuoktinės protegavimu.

V. Jurgutis teigė nutaręs atsistatydinti, prezidentui Gitanui Nausėda paraginus politikus prisiimti atsakomybę „už dalykus, kurių nebuvo“.

A. Belickaitė teigia, kad  jos vyras nieko blogo nepadarė, tik norėjo apsaugoti kitus nuo šmeižto, spaudimo ir manipuliacijų.

A. Belickaitė LTG grupės korporatyvinių reikalų direktore paskirta praėjusią savaitę, ji taip pat yra ekonomikos ir inovacijų ministrės, Laisvės partijos pirmininkės Aušrinės Armonaitės artima draugė, bendraklasė ir universiteto bendramokslė.

„Lietuvos geležinkeliai“ yra pavaldūs Susisiekimo ministerijai, jos vadovą Marių Skuodį į postą delegavo Laisvės partija.

LTG grupės direktorius Egidijus Lazauskas sako pasirinkęs A. Belickaitę į korporatyvinių reikalų direktorės pareigas dėl jos profesionalumo iš kelių atrinktų stipriausių kandidatų, bet žadėjo kreiptis į išorės auditorius, kad šie dar įvertintų atrankos procedūrą.

„Dar kartą pakartoju, kad niekas šitoje situacijoje nepadarė nieko blogo. Konkursas buvo atviras, skaidrus ir profesionalus“, – teigė A. Belickaitė.

Tiek A. Armonaitė, tiek V. Jurgutis yra kreipęsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) dėl situacijos išaiškinimo.

Rašyti komentarą
Komentarai (80)

Camel

Gera darbutoja tai tegul dirba ko cia visi pavydi...LOL

V ir Gis

Čia kas inovaciniai poteriai? ,, Aš nekalta... išeinu...viso gero ir REMKIM UKRAINĄ(maždaug AMEN) . Atsiduoda pigia prostitucija.

Ar

dar atsiras daugiau kompanionų,prie pusseserės,apie ją kol kas tylu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS