Dviračiai iš Kėdainių pasklis po visą pasaulį | kl.lt

DVIRAČIAI IŠ KĖDAINIŲ PASKLIS PO VISĄ PASAULĮ

Lyderio pozicijas pasaulyje užimanti dviračių įmonė „Pon.Bike“ rengiasi atidaryti gamyklą Kėdainiuose.

Šimtai darbo vietų

Naujo gamybos centro pajėgumai sieks iki 600 tūkst. dviračių per metus, kurie bus gaminami įmonės sąraše esantiems aukščiausios kokybės prekių ženklams, tarp jų – „Gazelle“, „Kalkhoff“, FOCUS ir „Urban Arrow“.

Per pirmus trejus veiklos metus „Pon.Bike“ tikisi pasamdyti maždaug 300 žmonių, o ateityje šis skaičius galėtų išaugti iki 500.

„Pon.Bike“ neseniai įsigijo „Dorel Sports“, kuriai priklauso lyderio vietą užimantis tarptautinis prekės ženklas „Cannondale“. Toks pirkinys leis įmonei pasiekti 2,5 mlrd. eurų bendros apyvartos.

Atsižvelgiant į naujausius pokyčius rinkoje, puiki logistikos sistema Lietuvoje – labai svarbus veiksnys.

Siekdama patenkinti augančią paklausą, tačiau kartu išsaugoti paprastą ir efektyvią logistikos sistemą, įmonė didina gamybos pajėgumus Europoje. Be itin inovatyvios gamyklos Dyrene, Nyderlanduose, „Pon.Bike“ šiuo metu stato gamyklą Emšteke, Vokietijoje.

Naujoji gamykla Lietuvoje yra naujausias įmonės plėtros planų projektas.

Pasirinko Lietuvą

„Pon.Bike“ pradės veiklą 130 ha ploto Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).

Užsienio investuotojams siūloma gerai išvystyta fizinė ir teisinė infrastruktūra, pagalbinės paslaugos ir mokestinės lengvatos.

Tvirtai tikėdama, kad pasaulinė dviračių rinka dar ilgai augs, „Pon.Bike“ yra pasiryžusi paversti dviratį dar svarbesne mobilumo priemone visame pasaulyje.

Anot įmonės atstovo Jacqueso Geijseno, naujoji investicija leidžia „Pon.Bike“ geriau prisitaikyti prie pasaulinio mikromobilumo sprendimų pramonės, kurioje Europa atlieka svarbų vaidmenį, pokyčių.

„Apsvarsčius įvairius variantus Vidurio ir Rytų Europoje, geriausios sąlygos buvo Lietuvoje, – sakė J.Geijsenas. – Šalis akivaizdžiai išsiskiria stabilumo, verslo vykdymo paprastumo, taip pat motyvuotos ir kvalifikuotos darbo jėgos srityse. Atsižvelgiant į naujausius pokyčius rinkoje, puiki logistikos sistema Lietuvoje taip pat tapo labai svarbiu veiksniu. Kėdainių miestas yra įsikūręs šalies centre ir turi puikią verslo infrastruktūrą, be to, yra netoli nuo Kauno. Mes planuojame sukurti išties patrauklią darbo vietą, kurią į priekį ves tvarūs sprendimai.“

Naujos koncepcijos

„Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis tiki, kad naujoji gamykla padės „Pon.Bike“ tiekti geriausius produktus bet kuriame dviračių rinkos segmente.

„Pon.Bike“ įkurta 2011-aisiais, kai įsigijo aukščiausios kokybės dviračių gamintoją Nyderlanduose „Royal Dutch Gazelle“.

Praeitą dešimtmetį Europos dviračių rinkoje „Pon.Bike“ taip pat pradėjo taikyti naujas nuomos, išperkamosios nuomos ir mažmeninės prekybos koncepcijas su tokiais prekių ženklais kaip „Swapfiets“ ir „Lease a Bike“.

Savo geriausius prekių ženklus „Pon.Bike“ siūlo Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

gintas

vat idomu, ar bus priimami i darba tie durnyno pacientai antivakseriai?

Ko kokia fantastika žiūrint iš šių dienų realijų

Kai Kinija užima apie 80 %pasaulinės dviračių detalių gamybos ir kai ji šiuo metu taiko Lietuvai taiko sa kcijas detalių ir prekybos srityse, tikėtis kad kažkas statys dviračių surinkimo fabriką yra nerealu, nes nebus dwtių dėl sankcijų iš kinijos.

Čiarnas

Neseniai rašė, kad Kėdainiuose per pastaruosiu 10 metų gyventojų sumažėjo trečdaliu. Štai jums lanzburginė Lietuva.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS