Elektromobilis – priemonė rūpintis gamtos apsauga | kl.lt

ELEKTROMOBILIS – PRIEMONĖ RŪPINTIS GAMTOS APSAUGA

  • 7

Rudens sezono metu „Teleloto“ tęsia pernai aktyviai pradėtą tvarumo, gamtos apsaugos ir ekologijos temą, kuri per metus tapo tik dar aktualesnė. Loterijos žaidėjai ir vėl galės laimėti „Nissan Leaf“ elektromobilius.

Didėjant žmonių kiekiui pasaulyje ir augant visuomenės sąmoningumui, nukreiptam į gamtos apsaugą, didėja ir globalus dėmesys taršos mažinimui. Pavyzdžiui, vis daugiau miestų Europoje ima drausti transporto priemonių eismą miesto centruose, sutraukiančiuose didelius kiekius žmonių.

Panašios idėjos svarstomos ir Lietuvoje. Kaip viena iš efektyviausių priemonių, norint sumažinti aplinkos taršą, įvardijamas persėdimas prie elektromobilių vairo, kurių kiekis pastebimai auga ir Lietuvos keliuose.

Remiantis „Nissan“ duomenimis, „Nissan Leaf“ yra populiariausias 100 proc. elektra varomas 2019 m. elektromobilis Europoje. Svarbiausia tai, kad „Nissan Leaf“ visiškai neteršia aplinkos. Automobilis taip pat yra lengvai įkraunamas tiek viešose įkrovimo stotelėse, tiek namuose, o pakrautas gali nuvažiuoti iki 270 km. 

Pernai „Nissan Leaf“ atiteko dviem „Teleloto“ žaidėjams, vienas išriedėjo į Šiaulius, o kitas – į Šakius.

Šiaulietis Paulius, loterijos bilietą įsigijęs internetu, pasakojo, kad jo sūnus dirba mechaniku „Nissan“ salone, todėl šeima jau kurį laiką domėjosi elektromobiliais ir labai teigiamai juos vertino, todėl „Nissan Leaf“ laimėjimas jiems buvo ypatingai džiugus.

„Dar galvosiu, kas vairuos elektromobilį, bet pats esu labai geros nuomonės apie „Nissan Leaf“, – atsiimdamas prizą kalbėjo vyras.

„Teleloto“ žaidėjai galės laimėti du „Nissan Leaf“ elektromobilius, dalyvaudami rugsėjo 15 d. ir 22 d. žaidimuose. Kartu su elektromobiliais žaidėjai taip pat pasidalys 400 daiktinių prizų.

„Nissan Leaf“ nėra vieninteliai tvarumą skatinantys „Teleloto“ prizai. Vasaros žaidimų metu, loterijos žaidėjai išsidalijo net 60 elektrinių paspirtukų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Emma23

Kviečiu jus į privatų sеkso klubą - www.vplan.com/emma23 Tai geriausia vieta susirasti sеkso partnerį!

Anonimas

Ką tik pirkau naują auto. Dyzelį, aišku. Euro 6-2...

opa

Elektromobilis – priemonė rūpintis gamtos apsauga..... ar tikrai? Gamtos teršimu pasirūpini tik pačiame mieste- taip, bet visas auto gamybos ir utilizavimo ciklas - NE. Dyzelinis lenkia smarkiai šiuo klausimu. beje, auto ateitis ne elektra... ir ne dujos.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS