Paskelbė, kur įrengs dar 100 vidutinio greičio matuoklių: tikslių vietų žemėlapis | kl.lt

PASKELBĖ, KUR ĮRENGS DAR 100 VIDUTINIO GREIČIO MATUOKLIŲ: TIKSLIŲ VIETŲ ŽEMĖLAPIS

  • 5

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) paskelbė konkursą, kuris skirtas vidutinio greičio matuokliams įsigyti – dar 50-tyje šalies kelių ruožų įrengs naujus matuoklius.

Po viešųjų pirkimų puslapyje paskelbto konkurso paaiškėjo, kad keliuose atsiras apie 100 papildomų matuoklių, kurie turės veikti 24 val. 365 d. per metus.

Anot LAKD atstovų, iki 2020 m. pabaigos planuojama turėti 130 vidutinį greitį matuojančių ruožų ir 70 naujų momentinio greičio matuoklių. Šiuo metu vidutiniai greičio matuokliai yra įrengti tik 25-iuose ruožuose.

Kaip teigia direkcija, momentiniai greičio matuokliai mažiau efektyvūs formuojant vairuotojų įpročius važiuoti lėčiau, kadangi jie verčia vairuotojus tik pristabdyti tam tikrame taške.

LAKD taip pat pateikė preliminarias matuoklių įrengimo vietas, pabrėždama, jog projektavimo metu vietos gali būti nežymiai tikslinamos, tačiau pats ruožų skaičius nebus keičiamas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Zee

Teko važiuoti keliu nuo Alytaus, per Seirijus, Leipalingį link Druskininkų. Va ten tai "trasa" - maksimaliai leistinu greičiu važiuojančius kaip stovinčius apvažiuoja...

Pasaka,

kuo toliau, tuo baisiau. Negi, neranda kito būdo biudžetui lopyti?

Dzūkelis

Radarai gerai, bet radarų veikimo zonose kelių padugnės šiek tiek prisilaiko normalaus greičio, o išvažiavę iš veikimo zonos tai kaip šunys nutrūkę nuo grandinės. Geriausia tai nežymėti policijos automobiliai, kuriems būtina dažnai keisti valst. Nr. tai gal supras kad kiekvienu momentu bus užfiksuotas KET pažeidimas ir be to efektingiausia kai KET pažeidėjas stabdomas tuoj pat. Sėkmės Jums kelių policininkai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS