Iš Egipto į Vilnių skrendantiems lietuviams – netikėti nemalonumai | kl.lt

IŠ EGIPTO Į VILNIŲ SKRENDANTIEMS LIETUVIAMS – NETIKĖTI NEMALONUMAI

  • 4

Iš Hurgados į Vilnių turėję skristi lietuviai kurį laiką buvo palikti nežinioje. Nors skrydžiui jau buvo pasiruošta, netikėtai keleiviai iš lėktuvo buvo išlaipinti ir palikti be jokios informacijos, praneša portalas delfi.lt.

Tačiau kelionių organizatorius informuoja, kad šiuo metu problema jau išspręsta.

Paryčiais Egiote, Hurgadoje, buvo įstrigę lietuviai.

„3 val. nakties turistai buvo paimti iš viešbučių. 6 val. turėjo lėktuvas kilti. Keleiviai buvo susodinti į lėktuvą, tačiau lėktuvas taip ir nepakilo. Pranešta, kad dėl netvarkingos dokumentacijos (ar dėl neapmokėjimo) lėktuvas negali kilti.

Keleiviai išlaipinti ir palikti nežinioje. Nei vanduo, nei maistas keleiviams nesuteikiamas. Kada lėktuvas kils – neaišku. Visi laukia oro uoste, uždaroje patalpoje“, – rašoma keleivio laiške.

Kelionės organizatorius „Kidy Tour“ atsiuntė komentarą, kuriame teigiama, kad situacija jau yra išspręsta, aviakompanija informavo, kad keleiviai jau laipinami, keblumų kilo dėl Hurgados oro uosto patikros.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Alis...

o tai kodėl ši info dar kabo čia?...

Emma22

Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - urlspro.com/diena

Geriausias darbas

Geriausias darbaas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ..........................>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS