Etikos sargų akiratyje – Karoliniškių poliklinikos direktorė | kl.lt

ETIKOS SARGŲ AKIRATYJE – KAROLINIŠKIŲ POLIKLINIKOS DIREKTORĖ

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį atidėjo sprendimą dėl sostinės Karoliniškių poliklinikos direktorės Jelenos Kutkauskienės galimai supainiotų interesų.

Taip nuspręsta gavus papildomos informacijos, BNS sakė komisijos atstovė Eglė Ivanauskaitė.

VTEK klausimą ketina svarstyti per artimiausią posėdį kitą savaitę.

J. Kutkauskienė vasarą laimėjo konkursą į Respublikinės Vilniaus universiteto ligoninės (RVUL) vadovo pareigas, tačiau dar nėra paskirta.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad komisijos verdiktas turės įtakos sprendžiant, ar skirti J. Kutkauskienę  vadinamosios Lazdynų ligoninės direktore.

Etikos sargai tyrimą atliko gauto pranešimo ir žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos pagrindu, kad Karoliniškių poliklinika nuolat perka prekes ir paslaugas iš bendrovės, kuriai vadovauja J. Kutkauskienės sutuoktinis.

Naujienų portalas 15min.lt skelbė, kad J.Kutkauskienės vadovaujama medicinos įstaiga yra sudariusi ne vieną viešųjų pirkimų sutartį su įmone „Limeta“, o bendrovės generalinis direktorius Kęstutis Kutkauskas yra direktorės vyras.

Konkursą į RVUL vadovo pareigas laimėjusi J. Kutkauskienė iki šiol nėra paskirta, nes antrą vietą atrankoje užėmęs dabartinis ligoninės direktorius Algimantas Pamerneckas konkurso rezultatus yra apskundęs teismui.

Lapkričio pabaigoje Vilniaus miesto apylinkės teismas atmetė A. Pamernecko pareiškimą, tačiau šį sprendimą dar galima skųsti.

Teismas taip pat yra nusprendęs, kad sveikatos apsaugos ministras negali skirti J. Kutkauskienės, kol nebus baigtas bylinėjimasis su A. Pamernecku.

A. Pamerneckas sako, kad J. Kutkauskienės laimėtas konkursas į RVUL vadovus buvo neskaidrus.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Rolandas

Graži moteris!

Kestutis

Pamenu kai si akiplesiska direktore su palaikymo komanda atvyko i Pilaites seniunija ir nutare kad seniunijos patalpos ja tenkina pasiule seniunija istremti i kokinors buta, policijos nuovadai pasiule persikelti i statybininku vagoneli prie miskelio. Visas jos izulumas del to, kad jos vyras kartu su Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininku buvo prieteliais ir buvo pakliuve i teisesaugos akirati. Seimunas uz sia visagale neadekvate, kuri is 415 savo darbuotoju isvare 350, stojosi piestu bet po ispejimo, kad bus paviesintos jo pastangos, apsiramino.

Nuotrauka senoka

Amzius labai tinkamas. Karoliniskiu poliklinika is siukslyno virto pacia graziausia ir paslaugu kokybe niekuo nenusileidziancia geriausioms poliklinikoms istaiga. O saule matyt tingine :) Si vadove tiek pati daug dirba, tiek ir is kitu reikalauja gerai dirbti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS