Sankryžoje – vandens fontanai: vamzdžiai neatlaikė hidraulinių bandymų | kl.lt

SANKRYŽOJE – VANDENS FONTANAI: VAMZDŽIAI NEATLAIKĖ HIDRAULINIŲ BANDYMŲ

Vilniuje per hidraulinius bandymus Didlaukio ir Kalvarijų gatvių sankryžoje trūko karšto vandens vamzdis.

Kaip BNS sakė Vilniaus šilumos tinklų atstovė spaudai Edita Sirutienė, karštas vanduo veržtis į gatvę šioje vietoje ėmė pirmadienį priešpiet.

„Sistema yra atjungiama, kad karštas vanduo nesiveržtų, defektas bus šalinamas. Greičiausiai bus trūkęs vamzdis, ar kažkas tokio. Kol neatkasime, tol tiksliai pasakyti negalėsime. Gyventojai buvo iš anksto informuoti, kad jie negalės kažkurį laikotarpį naudotis karštu vandeniu“, – sakė E. Sirutienė.

Anot jos, karštas vanduo, kaip ir planuota informuojant apie vamzdynų bandymus, atjungtas maždaug 48 pastatams, iš jų – vienai mokyklai ir dviems darželiams Baltupiuose. Hidrauliniai bandymai dar tęsiami, gyventojai informuoti, jog karšto vandens neturės iki penktadienio popietės.

Savivaldybės įmonės „Grinda“ atstovai informavo, kad avarijos vietoje jau dirba incidentą likviduojančios įmonės. Gatvė pravažiuojama, tačiau remonto metu gali būti taikomi eismo ribojimai.

Vairuotojai įspėjami, jei turi galimybę, rinktis maršrutą Geležinio Vilko ar Baltupio gatvėmis.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Doris Guenther

Mano kaimyno motina daro $139 / h internete. Ji buvo atleista už 6 menesius, taciau praejusi menesi jos darbo užmokestis buvo 13847 JAV doleriu, o tik kelias valandas dirbo inteRnete. naudoti šia nuoroda >>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

SUSIJUSIOS NAUJIENOS