Sensacingos Vilniaus mero skyrybos: kodėl vyrai palieka savo šeimas? | kl.lt

SENSACINGOS VILNIAUS MERO SKYRYBOS: KODĖL VYRAI PALIEKA SAVO ŠEIMAS?

  • 6

Šią vasarą žiniasklaidoje plačiai nuaidėjo Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus skyrybos ir santuoka su nauja mylimąja. Šie santykiai buvo aptarinėjami ir socialiniuose tinkluose, ir net specialioje spaudos konferencijoje, dėl kurios R. Šimašius netgi trumpam grįžo iš Prancūzijos. Išgirdusi tokias kalbas, prabilti nusprendė ir vyro palikta psichologė Ramunė, kuri jau šio antradienio vakarą pasirodys TV3 laidoje „Prieš srovę“.

Ką jaučia moteris palikta vyro? Ar įmanoma sumažinti skyrybų sukeltą šoką ir skausmą? Ramunė daug apie tai galvojo ir netgi rašė viešai. „Mes, moterys, esam labai skirtingos, bet skyrybų skausmas veikia panašiai. Pykti yra normalu ir net labai gerai“, – laidoje sakys ji.

Daugelį šią vasarą nustebinusios R. Šimašiaus skyrybos buvo plačiai aptarinėjamos visuomenėje, o spaudos konferencijoje išgirdęs klausimą, ar vos per šešis mėnesius spėjo šitaip įsimylėti, kad netgi susituoktų, meras neslėpė: „Na, žinote, aš pažįstu žmonių, kurie savo draugystės trečią dieną nuneša pareiškimus tuoktis ir laimingai gyvena 30 metų. Tad koks tas teisingas terminas visuomenėje, aš nežinau“.

Su tuo, kad euforija santykiuose yra svarbi, o jai išnykus, žmonės sprunka, sutinka ir psichologė Ramunė. „Man vyras atvirai nepasakė, kad išeina pas kitą. Jis susikrovė lagaminus, įsidėjo gražiausius megztukus, ir… daugiau į namus nebegrįžo“, – laidoje kalbės ji.

Stop kadras

Garsi psichologė prabils ir apie teisinės sistemos užkulisius bei tai, ką pamato moteris, kai nusprendžia ginti vaikus ir priminti tėvui, kad jis taip pat turi pareigą jais rūpintis ir juos išlaikyti. Tačiau kas atsakingas, kad vyrai šią pareigą pamiršta?

„Vaiko, kaip atskirto subjekto, vyras nebemato – jis mato bobą, kuri prigadino jam gyvenimą ir kuriai pinigų duoti nenori. Jis nenori suprasti, kad ne paliktą žmoną, o vaiką jis turi išlaikyti“, – laidoje sakys psichologė.

Ar palikdamas žmoną vyras turi atvirai pasakyti tikrąją skyrybų priežastį? Ar skyrybų randai sugyja? Ar gali būti, kad Lietuvos teisinė sistema visgi labiau palanki šeimas palikusiems vyrams? Išgirsime ir atvirą Ramunės advokatės interviu. „Teisingumo teisme ieškoti neverta!“ – sakys teisininkė.

Visi atsakymai į šiuos klausimus – jau šiandien, 19.30 val. laidoje „Prieš srovę“ per TV3!

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Dalia

Tai dar karta patvirtina, kad gyvenime galioja taisykle: lazda turi 2 galus. Matulaite irgi ne pirmoji- ka norejo ta ir gavo

Tiesa

Seima paliekantysis nera vyras, o tik nutriuses unitazo sepetys. Jis naudojamas daug kartu ir vis kitam unitazui pravalyti. Tikri vyrai su ta pacia moterimi buna iki gyvenimo galo. Kaip zinia, tiek tikru vyru, tiek tikru moteru nera daug. O ir reklamuojamas itin toks gyvenimo budas,kai tie kuriem prastai stovi suoliuoja vis per kitas unitazo skyles tuo paciu nuskriausdami vaikus. Moterys gajos, jos visada randa iseiti po skyrybu, bet vaikai isdraskytose seimose niekada jau nebetures galimybiu i bent kiek normalesni gyvenima. Tad reklamuokit tuos unitazu sepecius ir ju unitazus ir toliau, vadinkit viska savais vardais : dabar Simasius apsistojo pas unitaza Nr 3, greitu laiku uzsuks pas unitaza Nr 4... Ir taip toliau.

Įstatymai skysti

Kanadoje,jei vyras palieka šeimą, išeina plikas, plius: alimentai vaikams, o žmonai-visą gyvenimą,nes tai traktuojama kaip atimta galimybe moteriai,paliktai su vaikais,siekti karjeros
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS