Specialus lėktuvas iš Paryžiaus į Vilnių parskraidino apie porą šimtų lietuvių | kl.lt

SPECIALUS LĖKTUVAS IŠ PARYŽIAUS Į VILNIŲ PARSKRAIDINO APIE PORĄ ŠIMTŲ LIETUVIŲ

Specialus lėktuvas iš Paryžiaus penktadienio vakarą į Vilnių parskraidino apie porą šimtų lietuvių.

Bendrovės „Avion Express“ lėktuvas sostinėje nusileido 20.19 val.

Kaip BNS informavo Lietuvos oro uostų atstovas Marius Zelenius, specialiu reisu atskrido 207 keleiviai, dauguma jų lietuviai.

Penktadienio rytą, apie 6.16 val., taip pat Vilniuje nusileido specialus lėktuvas iš Valensijos, juo atskrido 213 keleivių.

Vilniuje apie 22 val. dar nusileis Lenkijos oro linijų „LOT“ lėktuvas, kuriuo turėtų grįžti daugiau nei pusšimtis lietuvių. Šis reisas yra jungiamasis.

Tuo metu Kaune irgi šiek tiek po 22 val. laukiama lėktuvo iš Kopenhagos.

Iš užsienio grįžusiems žmonėms privalomas 14 dienos karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Tèvas

Nusikaltimas! Neturi reagentų, o šimtus virusuotųjų parsiskraidina! Kodėl negalu vietoj jų parsiskraidinti reagentų, kitų apsaugos priemonių! Prasnaudė skvernelis su veryga, o šūkavo , kad visko turi Pasirodo nieko neturi! Bausti skvernelį ir verygą ir įkišti juos tarp tų parsigabentų iš Paryžiaus - pažiūrėtume jų savijautą! Baisuokliai melagiai abu! O dar skvernelis, oadinaudojo ne pagal rekomendacijads 1 reagentu (bailys, pavogė iš kažkurio su temperatūra!).

Logika

Estai uzdare siena ir neiledzia savu pilieciu,dirbanciu Suomijoje.

Janina

Gal laikas uždaryti sienas???!!!Tegu karantinuojasi kur buvo.Grįžta visi užsikrėtę,staiga "pamilę "Tėvynę.Kiek galima?Šitiek pinigų švaistoma veltui.Mažiausiai po 1000 eurų baudos kiekvienam ir būtų pinigų testam,kaukėm,pirštinėm.Ir dar griežta izoliacija+patys apsimoka už gydymą.Jokio gailesčio.Ir bus kiekvienam žingsnyje skundžiami už karantino pažeidimą
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS