Vilniaus oro uosto eglutė iš konfiskuotų daiktų apskriejo pasaulio žiniasklaidą | kl.lt

VILNIAUS ORO UOSTO EGLUTĖ IŠ KONFISKUOTŲ DAIKTŲ APSKRIEJO PASAULIO ŽINIASKLAIDĄ

Artėjant šventėms, Vilniaus oro uostas pasirinko neįprastą būdą priminti keleiviams apie draudžiamus gabenti daiktus – Kalėdų eglutę iš konfiskuotų žirklių, peilių ir žaislinių ginklų.

Išvykimo zonoje pastatyta pusantro metro aukščio eglutė sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio – apie ją šiomis dienomis pranešė britų visuomeninis transliuotojas BBC, Prancūzijos tarptautinė naujienų agentūra AFP, JAV dienraščio „New York Post“ portalas.

„Idėja buvo šią eglutę sukurti labiau vidiniam kolegų ratui, tačiau, tikime, kad ją jau spėjo pamatyti nemažai ir prieš aviacijos saugumo patikrą laukiančių keleivių“, – BNS atsiųstame komentare sakė Lietuvos oro uostų Saugos ir saugumo departamento direktorius Vidas Kšanas.

„Tai puiki proga prisiminti, kad oro uoste galioja griežtesnės taisyklės bagažui“, – pridūrė jis.

Oro uostas teigia, kad draudžiamus įsinešti daiktus keleiviams visada pirmiausia rekomenduoja palikti saugojimui ar atiduoti lydintiems asmenims, ir tik tokiu atveju, jei keleivis neturi galimybių draudžiamo daikto palikti dar prieš patikrą, jis atsiduria oro uosto specialistų rankose.

Dažniausiai keliautojai vežasi dujų balionėlius, tačiau jų negalima vežti nei rankiniame, nei registruotame

bagaže. Dažnai pasitaiko aštrių daiktų, peilių su ilgesnėmis geležtėmis ar net visokių ginklų imitacijų, kurios taip pat negali būti gabenamos pro oro uostą, teigia V. Kšanas.

GALERIJA

  • Vilniaus oro uosto eglutė iš konfiskuotų daiktų apskriejo pasaulio žiniasklaidą
  • Vilniaus oro uosto eglutė iš konfiskuotų daiktų apskriejo pasaulio žiniasklaidą
  • Vilniaus oro uosto eglutė iš konfiskuotų daiktų apskriejo pasaulio žiniasklaidą
Scanpix nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Geras pelnas darbas

Aš uždirbu gerą atlyginimą iš namų 5394 - 7285 dolerius per savaitę, kas yra neįtikėtina, mažiau nei prieš metus buvau bedarbis siaubinngoje ekonomikoje. Kiekvieną dieną dėkoju Dievui, kad turėjau palaiminimą gauti šias instrukcijas, ir dabar mano pareiga yra sumokėti už jas ir pasidalyti su visais. tiesiog sekite šią svetainę ... ....>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­l­o­w­7­7.C­o­m

to ko

koki boksta tie arijai ruoses griaut?

Puiku!

O ar ten ir konfiskuotų narkotikų galima rasti? Kabo?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS