Vilniečiams tėvams, kurių pradinukai nuo pirmadienio planuoja grįžti į mokyklas, – svarbi žinia | kl.lt

VILNIEČIAMS TĖVAMS, KURIŲ PRADINUKAI NUO PIRMADIENIO PLANUOJA GRĮŽTI Į MOKYKLAS, – SVARBI ŽINIA

  • 2

„Visų tėvelių, kurių pradinukai vaikai planavo grįžti kitą savaitę (nuo balandžio 26 d.) į mokyklas periodiškai testuojantis, prašome kantrybės – Sveikatos apsaugos ministerija nepritaikė 1808 registracijos sistemos mokinių registracijai antigenų testui ir atsisako juos registruoti telefonu, todėl kol kas negalima nei registruotis, nei testuotis. Laukiame žinių, kaip šią spragą žada taisyti ministerija, ir iškart informuosime visus“, – rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime.

Primenama, kad Operacijų vadovo sprendimu, kuris priimtas balandžio 21 d., nuspręsta, kad naujai į mokyklas grįžtančios bendruomenės (mokiniai ir mokytojai) pirmą kartą bus testuojami nebe kaupinių metodu, o antigenų testais, registruojantis per bendrą 1808 sistemą: internetu arba telefonu.

Balandžio 22 d., Vilniaus miesto savivaldybės bei kitų institucijų atstovų susitikime su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) buvo aptarta, kaip saugiai šį sprendimą įgyvendinti registruojantis internetu arba telefonu per 1808 sistemą. Šią sistemą administruoja nacionalinė valdžia, ne savivalda.

Su šiuo sprendimu nedelsiant buvo supažindintos mokyklos, tačiau paaiškėjo, kad elektroninės registracijos sistema nepritaikyta mokinių registracijai. Taip pat penktadienį, nuo 16 val. tėvai nebegalėjo registruoti vaikų ir telefonu.

„Atsiprašome tėvelių už sumaištį, tikimės, kad problemos bus išspręstos jau artimiausiu metu“, – rašoma savivaldybės pranešime.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Baisu

Vaikai darzeliuose ir mokyklose yra covid nesiotojai ir uzkretejai. Tegul sedi namuose! Bukos mamytes neturi mat laiko priziureti savo covid19 nesiotoju vaiku, nuo kuriu mirsta nekalti.

Tadas

Aukštesnės jėgos gelbsti vaikus jų tėvus ir senelius ,nuo ligos

SUSIJUSIOS NAUJIENOS