Vilniuje vyks pabėgėliams iš Ukrainos skirtų lietuvių kalbos kursų pristatymo renginys | kl.lt

VILNIUJE VYKS PABĖGĖLIAMS IŠ UKRAINOS SKIRTŲ LIETUVIŲ KALBOS KURSŲ PRISTATYMO RENGINYS

  • 0

Tautinių bendrijų namuose pirmadienį vyks karo pabėgėliams iš Ukrainos skirtų lietuvių kalbos kursų pristatymo renginys.

Kaip pranešė organizacija, renginyje dalyvaus JAV ambasados Lietuvoje atstovai, Tautinių bendrijų namų, Tautinių mažumų departamento, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos atstovai, taip pat lietuvių kalbos mokytojai ir kursų dalyviai.

Lietuvių kalbos kursus Tautinių bendrijų namuose lankys virš 620 žmonių, sudaryta 30 grupių, 20 iš kurių finansuoja JAV ambasada Lietuvoje.

JAV ambasados finansuojamas projektas truks 18 mėnesių, kas pusmetį iš naujo suburiant 20 grupių – taip bus sudarytos sąlygos organizuoti tęstinius mokymus.

Tautinių mažumų departamento ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos dalinio finansavimo dėka mokytis lietuvių kalbos galės ne tik karo pabėgėliai iš Ukrainos, bet ir kitų tautinių bendrijų atstovai.

Renginio metu Natalia Rodkova smuiku grieš ukrainiečių ir lietuvių kūrinius, Olga Saltykova deklamuos Taraso Ševčenkos eilėraščius, koncertuos Vytauto Didžiojo universiteto studentai.

Lietuvių kalbos kursų organizatorius – Tautinių bendrijų namai. Kursus finansuoja JAV ambasada Lietuvoje, viešoji įstaiga „Stiprūs kartu“, Tautinių mažumų departamentas ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija. 

Gairės: Tautinių bendrijų namai, kursai ukrainiečiams, karas Ukrainoje, lietuvių kalbos kursai
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS