Atskleidė šokiruojančias detales apie sekso scenas Lazdynų baseine: viską filmavo vaikai Pereiti į pagrindinį turinį

Atskleidė šokiruojančias detales apie sekso scenas Lazdynų baseine: viską filmavo vaikai

2026-04-17 13:00

Lazdynų baseiną sudrebino sekso skandalas, kilęs tarp vieno iš trenerių ir auklėjamo vaiko mamos. Dėl to buvo netgi kreiptasi į policiją, o žodį tarė ir Lazdynų baseiną valdanti VšĮ „Active Vilnius“.


<span>Atskleidė šokiruojančias detales apie sekso scenas Lazdynų baseine: viską filmavo vaikai</span>
Atskleidė šokiruojančias detales apie sekso scenas Lazdynų baseine: viską filmavo vaikai / Aspcoatyvi L. Balandžio/BNS, freepik.com nuotr.

Sekso skandalas, kilęs tarp vieno iš Lazdynų baseino trenerių ir vaiko mamos sukėlė didžiulį pasipiktinimą. Teigiama esą vaikai užfiksavo, kaip treneris ir mama lytiškai santykiauja persirengimo kabinoje.

„Kodėl nutylimas skandalas trenerio ir vieno iš jo auklėjamų vaikų mamos sekso scenos persirengimo kabinoje? Kodėl porelė gauna įspėjimus iš apsaugos, o ne iškart problema sprendžiama aukščiausiu lygiu?“ – viešai piktinosi bendruomenės narys. 

Dabar jau net vaikai prifilmavę video, klūpinčios ponios prie trenerio kojų pro persirengimo būdelės apačia...

Be to, teigiama esą patiems vaikams pavyko užfiksuoti, kaip treneris ir mama lytiškai santykiauja persirengimo kabinoje. 

„Dabar jau net vaikai prifilmavę video, klūpinčios ponios prie trenerio kojų pro persirengimo būdelės apačia... ką dabar daryt? Toliau viską slėpt?“ – rėžė gyventojas.  

Portalo Žmonės.lt duomenimis, lytiniai veiksmai tarp trenerio ir vaiko mamos buvo fiksuoti ne vieną kartą, o vaizdo medžiaga pasklido tarp bendruomenės narių. 

„Įvertinome situaciją ir priėmėme sprendimus“ 

Pasak „Active Vilnius“ administracijos, situacija jiems buvo žinoma dar prieš pasirodant antraštėms žiniasklaidoje. 

„Įvertinome situaciją ir priėmėme sprendimus tiek dėl bendradarbiavimo su paslaugas teikusiu asmeniu, tiek dėl klientės galimybės lankytis mūsų valdomuose objektuose. Mūsų požiūriu, organizaciją tokiose situacijose apibrėžia ne pavieniai asmenų veiksmai, o tai, kaip ji reaguoja.

Mes reagavome aiškiai, greitai ir principingai, nes mūsų objektuose tokio elgesio netoleruojame“, – nurodoma VšĮ„Active Vilnius“ atsakyme.  

Visgi paklausti, ar tiesa, jog tai nebuvo pirmas kartas, kada treneris ir mama užsiiminėjo lytiniais veiksmais, VšĮ „Active Vilnius“ atstovai neatsakė.

„Iš savo pusės jau priėmėme visus sprendimus, kuriuos turėjome priimti kaip atsakinga įstaiga. Tokiose situacijose mūsų pareiga yra ne laukti viešumo ar išorinio spaudimo, o veikti iš karto ir aiškiai parodyti, kokių elgesio standartų laikomės savo valdomuose objektuose.

Taip pat nuolat vertiname, ką dar galime stiprinti prevencijos, taisyklių komunikacijos ir saugios aplinkos užtikrinimo prasme. Jei situacija vertinama teisėsaugos institucijų, jų veiksmų ir procesų nekomentuojame, tačiau bendradarbiaujame tiek, kiek to reikalauja teisės aktai“,  – priduriama pateiktame atsakyme. 

Policija tikslina įvykio aplinkybes 

Vilniaus VPK atstovai naujienų portalui tv3.lt nurodė, kad balandžio 6 d. buvo gautas moters pranešimas dėl to, kad Lazdynų baseine buvo neteisėtai daromi vaizdo įrašai ir piktinosi, kad buvo tyčia pažeistas privatumas. 

Moteris taip pat informavo policiją, kad kovo 31 d. dieną ji gavo oficialų pranešimą iš Lazdynų baseino registratūros, kuriame esą nurodyta, kad moteriai nuo balandžio 1 d. uždrausta lankytis Lazdynų baseine.

Moters teigimu, sprendimas grindžiamas tuo, kad baseino administracija disponuoja vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuotas jos neva nederamas elgesys persirengimo erdvėje. 

Šiuo metu pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes, pagal LR BK 167 strp. 1 dalį, dėl  neteisėtos informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Skaitytoja

Darbo metu treneris turi prižiūrėti vaikus, o ne dulkintis. O jeigu koks vaikas tuo metu nuskęstų... Kokios moralės abu. Vaikų užsiėmimai ir dar kaltina, kad filmuoja.Eikit į pakrūmius ir kruškitės kaip benamiai šunys, bet ne pamokų metu, kai yra vaikai. Nuo kada baseinai tapo orgijų vieta. Vaikui bus patyčios ir jis neš tą bjaurastį per gyvenimą ilgai.
3
0
jo

nieko naujo,nebuvo mobiliu telefonu kameru .bet seksas baseine buvo
3
0
babajufilmas pr

o kur galima perziuriti irasa? gal tai eilinis feikas?! dabar ir tu programeliu kur ne tik vaiko mama santikiaus, ten ir simanite su skvernialiu galima bus pamatit.
5
0
Visi komentarai (15)

Daugiau naujienų