Bausmės vengęs nuteistasis pasalos išvengė, bet slapstėsi neilgai | kl.lt

BAUSMĖS VENGĘS NUTEISTASIS PASALOS IŠVENGĖ, BET SLAPSTĖSI NEILGAI

  • 1

Nuo teismo paskirtos bausmės atlikimo slapstęsis nuteistasis įkliuvo sostinės kriminalistams. Nors ieškomam dvidešimt dvejų metų vyrui pavyko pasprukti nuo pasalą jam rugpjūtį surengusių kriminalistų, jis, nuteistas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, sukčiavimo ir turto pasisavinimo, šįkart neišsisuks.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, vykdę šio nuteistojo, gimusios 1998 m., paiešką, nustatė, kad nuteistasis pareigūnų ieškomas ne pirmą kartą. Oficialiai jaunas vyras niekur nedirbo, deklaruotoje gyvenamoje vietoje negyveno, dažnai keisdavo nuomojamus butus. Būtent šis ieškomas vyras tarpininkavo kalinimo įstaigose bausmę atliekantiems asmenims, užsiimantiems telefoniniais sukčiavimais, ‒ sostinėje jis ieškojo asmenų, kurie vykdavo į jo nurodytus adresus ir, apsimetus policijos pareigūnais, iš apgautų asmenų paimdavo pinigus, kuriuos vėliau persiųsdavo į kalinimo įstaigas.

Kad yra ieškomas, vyras žinojo, todėl elgėsi atsargiai, laikėsi konspiracijos. Atlikus nemažai paieškos veiksmų, buvo nustatyta galima jo gyvenamoji vieta sostinės Perkūnkiemio g. Kelias dienas buvo stebima šio namo aplinka, o rugpjūčio 17 d. apie 20 val. surengta pasala.

Ieškomas vyras pastebėtas kieme vedžiojantis šunį, turintį agresyvios veislės šunų bruožų. Supratęs, kad jį bando sulaikyti civiliai apsirengę policijos pareigūnai, jis, palikęs šunį, puolė bėgti. Persekiojimo metu susižalojo policijos pareigūnas, kuris, krisdamas dar netyčia iššovė iš tarnybinio ginklo į žemę. Tą kartą ieškomam vyrui pavyko pabėgti nuo kriminalistų, jo paieška „karštais pėdsakais“ rezultatų nedavė.

Po nesėkmingos sulaikymo operacijos kriminalistai toliau rinko informaciją apie ieškomąjį. Visa gauta informacija leido daryti prielaidą, kad ieškomas vyras slapstosi viename iš butų Kalnalaukio g. Širvintose. Vyras iš šio buto beveik neišeidavo, maistą ir būtiniausias priemones jam atveždavo patikimi asmenys. Rugsėjo 14 d. apie 20 val. buvo priimtas sprendimas patikrinti galimą jo slapstymosi vietą. Nuvykus prie ieškomojo galimos slapstymosi vietos, pareigūnai įsitikino, kad bute kažkas yra, tačiau į raginimus atidaryti duris niekas nereagavo.

Pasitelkus Vilniaus priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos bei Mobilios kuopos pareigūnus, buvo patekta į butą, kuriame slėpėsi vyras, jis sulaikytas ir pristatytas į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą konvojuoti į įkalinimo įstaigą.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Z

Nu ir netike mentai,dar gerai kad nenusisove,nesuprantu kaip nemaza ju dalis islaiko fizo testus,nes kiti nuo nutukimo ciut paeina.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS