„14.18 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Vilniaus rajone, Nemenčinėje, Adomo Mickevičiaus gatvėje atliekant žemės kasimo darbus buvo pažeistas dujų vamzdis ir į aplinką veržiasi dujos“, – BNS teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Edita Zdanevičienė.
„Taip pat buvo pranešta, kad netoliese yra mokykla. Tai atvykus ugniagesiams, ta informacija pasitvirtino, veržėsi į aplinką dujos ir buvo priimtas sprendimas evakuoti mokyklą“, – kalbėjo ji.
Anot jos, iš mokyklos buvo išvesta apie 600 žmonių – mokinių ir administracijos darbuotojų.
Į įvykio vietą atvykus dujininkams pavyko užsukti sklendę, dujų nuotėkis buvo sustabdytas.
„15.01 val. pavyko užsukti dujų sklendę ir dujų nuotėkis sustabdytas, ir pavojaus nebėra“, – nurodė PAGD atstovė.
Savo ruožtu Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius socialiniame tinkle „Facebook“ dėkojo tarnyboms už profesionalų ir greitą darbą.
„Tarnybos operatyviai sureagavo – atvažiavo Nemenčinės ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai. Teritorija buvo aptverta, gimnazijos mokiniai ir personalas buvo evakuoti, eismas laikinai sustabdytas. (...) Situacija suvaldyta. Šiuo metu vyksta vamzdžio tvarkymo darbai, kelių valandų bėgyje bus baigta“, – nurodė jis.
Naujausi komentarai