Labanoro girioje – bravoras: policijai įkliuvo naminukę gaminusi moteris | kl.lt

LABANORO GIRIOJE – BRAVORAS: POLICIJAI ĮKLIUVO NAMINUKĘ GAMINUSI MOTERIS

  • 2

Labanoro seniūnijos miške „visu pajėgumu“ veikęs naminukės fabrikėlis uždarytas – įranga ir produkcija konfiskuota, moters laukia teisinė atsakomybė.

Lapkričio 25 d. Švenčionių rajone, Labanoro seniūnijos miške, Švenčionių rajono policija aptiko naminės degtinės fabrikėlį – „visu pajėgumu“ dirbo net du aparatai naminei degtinei gaminti. Pareigūnai netrukus išsiaiškino, kad prie aparatų „plušo“ Utenos rajono gyventoja (gimusi 1976 m.), neneigusi, kad gamina naminukę.

Įvykio vietos apžiūros metu rasta ir paimta apie 40 l jau pagamintos naminukės. Įranga ir produkcija konfiskuota, moters laukia teisinė atsakomybė.

Švenčionių rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.). Moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anonimas

O ce jau tikra tragedija ot gaila moteriskas uzstukino nevidonai

Rici

Nebus Labanorskos su Viksva ant svenciu.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS