Per pasalą sulaikytas asmuo, medžiojęs su termovizoriniu optikos taikiklio priedėliu | kl.lt

PER PASALĄ SULAIKYTAS ASMUO, MEDŽIOJĘS SU TERMOVIZORINIU OPTIKOS TAIKIKLIO PRIEDĖLIU

  • 4

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Vilniaus gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai, turėdami informacijos apie neteisėtą medžioklę, surengė pasalą. Sulaikytas asmuo, medžiojęs su termovizoriniu optikos taikiklio priedėliu, praneša AAD.

„Gavę informacijos dėl galimai draudžiamos medžioklės priemonės naudojimo su kolegomis organizavome pasalą. Jos metu, Lentvario medžiotojų būrelio plotuose, sulaikėme asmenį medžiojantį su termovizoriniu optikos taikiklio priedėliu, kuris buvo pritvirtintas prie optinio taikiklio“, – sakė Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos vyr. specialistas Šarūnas Žulys.

Pasak aplinkosaugininko, sulaikymo metu pažeidėjas bandė nuimti neteisėtą priedėlį ir paslėpti po striuke, bet aplinkosaugininkams, tai iš karto pastebėjo. Pilietis bandė teisintis, kad šį priedėlį naudojo stebėjimui kaip monokuliarą, bet kam ant optikos priedėlio yra prijungimo žiedas prie optinio taikiklio paaiškinti negalėjo.

„Mes, aplinkosaugininkai, nuolat atliekame įvairius patikrinimus, o gavus informacijos, reaguojame nedelsdami. Šį kartą nuoširdžiai dėkojame Lentvario medžiotojų būreliui už bendradarbiavimą, kad neliko abejingi daromiems pažeidimams jų medžioklės plotuose“, – sakė aplinkosaugininkas.

Pažeidėjui gresia graižtvinio ginklo, termovizorinio optikos priedėlio konfiskavimas bei teisės medžioti atėmimas nuo trejų iki penkerių metų.

Už draudžiamus medžioklės įrankius pažeidėjui gresia bauda nuo 600 iki 1,7 tūkst. eurų.

Pastebėję galimus aplinkosauginius pažeidimus praneškite telefonu 112. 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Buves medziotojas(patriotas)

Negalima uzdrausti medziokle!!!Tai simtmeciu kilminguju tradicijos,tar...laikais tai buvo atsipalaidavimas nuo gerimo uzdaruose patalpose,saudymo pratybos,pirtele,tostai uz AS,AMB ir savaime aisku uz jaunas seimininkes.Dabar tai valstybiniu,biznio,"paskolu"reikalu aptarimas.Zvaliauskas net i Svedija skrido medzioti,kad uzmegzti diplomatinius santykius.Todel nerasinekite antivalstybiniu komentaru.

jo

uzdraust reikia pusprociams turet interneta

Medziotojai ir y ra puse brako nieriaus

O likusios kojos
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS