Šokiruojančios detalės apie šimtatūkstantinį reketą: vyras buvo pagrobtas ir išvežtas? | kl.lt

ŠOKIRUOJANČIOS DETALĖS APIE ŠIMTATŪKSTANTINĮ REKETĄ: VYRAS BUVO PAGROBTAS IR IŠVEŽTAS?

  • 10

Paaiškėjo daugiau detalių apie ketvirtadienio įvykį sostinėje, kai užblokavęs kelią BMW, iš jo vairuotojo vyras pareikalavo šimtatūkstantinės sumos.

Kaip teigė Vilniaus apskrities pareigūnai, birželio 8 d. 23.20 val. į policiją kreipėsi vyras, gimęs 1996 metais. Jis teigė, kad buvo pagrobtas ir automobiliu išvežtas į Lenkiją.

Paaiškėjo, kad pastarasis įvykis turėjo priešistorę – tą pačią dieną, apie 13 val., Vilniuje, T. Kosciuškos gatvėje, šio vyro vairuojamam automobiliui „BMW 840“, kuris pagamintas 2020 metais, kelią užblokavo automobilis „Mercedes-Benz“.

Transporto priemonėje sėdėjo trys asmenys. Iš automobilio „Mercedes-Benz“ išlipęs vyras liepė važiuoti paskui šį automobilį ir grasindamas iš BMW vairuotojo reikalavo 100-200 tūkst. eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto prievartavimo dalyvaujant organizuotoje grupėje.

Už tai gali grėsti laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Sakoma,

kaip uzdirbai - taip ir isleisi! Ir nera cia ko kistis i tokiu santykius!

Visa tai daro atmatos

Kurios turi stogus teismuose ir kitose grandyse??

.

Tokie įvykiai šiaip sau nevyksta, arba įsiskolinęs nonori skolų gražint ir ruošiasi gyvenimą baigt pamautas ant kuolo, arba rinkos nepasidalina narkodileriai. Bet kokiu atveju teisėsauga privalėtų pirmiausia išsiaiškinti ką tas pagrobtasis prisidirbęs, ir nei skolininkų, nei narkodilerių ginti ir saugoti neturėtų, tai visuomenės parazitai, jiems išdvėsus visiems gyventi būtų saugiau ir lengviau.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS