Sulaikyti du kontrabanda ir piktnaudžiavimu tarnyba įtariami muitininkai | kl.lt

SULAIKYTI DU KONTRABANDA IR PIKTNAUDŽIAVIMU TARNYBA ĮTARIAMI MUITININKAI

  • 2

Tirdami stambius pastarojo meto cigarečių kontrabandos atvejus iš Baltarusijos, Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai sulaikė du Vilniaus teritorinės muitinės Šalčininkų kelio posto muitininkus.

Kaip penktadienį pranešė Muitinės departamentas, birželio 15 dieną sulaikytieji muitininkai įtariami dėl kontrabandos ir piktnaudžiavimo tarnyba.

Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimu vienas iš minėtų sulaikytųjų suimtas mėnesiui, kitas – dešimčiai dienų. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Departamentas pažymi, jog pastaruoju metu itin išaugus cigarečių kontrabandos gabenimo atvejams, Lietuvos muitinė aktyviai kovoja su kontrabanda ir galimais korupcijos atvejais tarp savo pareigūnų.

Prieš nepilną mėnesį, gegužės 20–21 dienomis, vykdant ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos iš Rusijos Kaliningrado srities, buvo sulaikyti du Kauno teritorinės muitinės darbuotojai, kuriems pareikšti įtarimai dėl kontrabandos ir piktnaudžiavimo tarnyba.

Dar vienam Kauno teritorinės muitinės darbuotojui tą patį mėnesį skirtas specialiojo liudininko statusas.

Šiemet Lietuvos muitinės pareigūnai jau sulaikė apie 7,7 mln. pakelių cigarečių kontrabandos. Tai beveik toks pat kiekis cigarečių, kiek jų buvo sulaikyta pernai per visus metus (8, 2 mln. pakelių).

GALERIJA

  • Sulaikyti du kontrabanda ir piktnaudžiavimu tarnyba įtariami muitininkai
  • Sulaikyti du kontrabanda ir piktnaudžiavimu tarnyba įtariami muitininkai
Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anonimas

jau turbut su kazkuo nepasidalino ar ne ta sulaike

Juokas \\\\\.../////

2 sulaikė,nes nesusimokėjo.---99,9 proc.muitininkų tokie,kaip tie 2 vargšeliai .---Nepergyvenkit,po dviejų dienų,tie 2 jau bus darbe ir vykdys 'pareigas'.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS