Vilniaus pareigūnai tiria vagystę ir prašo pagalbos: galbūt atpažįstate vyrą nuotraukose? | kl.lt

VILNIAUS PAREIGŪNAI TIRIA VAGYSTĘ IR PRAŠO PAGALBOS: GALBŪT ATPAŽĮSTATE VYRĄ NUOTRAUKOSE?

  • 4

Vilniaus pareigūnai išplatino nuotraukas, kuriose užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui dėl vagystės reikšmingos informacijos.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.).

Lapkričio 12 d. apie 5 val. 13 min. Vilnius, A. Goštauto g., jaunuolis įsibrovė į rakinamas ir vaizdo stebėjimo kameromis stebimas biuro patalpas ir iš kavinės „Art cafe“ pavogė kasos aparato stalčių su jame buvusiais pinigais. Įmonei padaryta 100 eurų turtinė žala.

Tyrimo metu gautas vaizdo stebėjimo kamerų įrašas, kuriame užfiksuotas jaunuolis, galimai įvykdęs šią vagystę.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, atpažinusius šį vaizdo kamerų užfiksuotą jaunuolį, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Rima Filipavičiene, tel. (8 5) 271 6299, mob. 8 679 89659, paštu rima.filipaviciene@policija.lt arba paskambinti skubios pagalbos telefonu 112.

GALERIJA

  • Vilniaus pareigūnai tiria vagystę ir prašo pagalbos: galbūt atpažįstate vyrą nuotraukose?
  • Vilniaus pareigūnai tiria vagystę ir prašo pagalbos: galbūt atpažįstate vyrą nuotraukose?
  • Vilniaus pareigūnai tiria vagystę ir prašo pagalbos: galbūt atpažįstate vyrą nuotraukose?
Policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Xxxxc

Kas tas 100,-€ ,turbūt ir bylą nekeliama dėl tokios sumos.O kad atpažintų reikia kreiptis pas Dulki, pas tą, kuris dėl biznio, visus kaukėmis papuošė.Lietuva kaip Kinija ,Japonija ,žmonės kaip šunys su antsnukiais.Pažinti neina.Kokie gražus visi bet vemti norisi.

Ei

Pirštų antspaudus tai paliko.

Viktoras

Štai iš kur per 1 metus anūkas praturtėjo 7 milijonais eurų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS