Vilniuje – pavežėjo avarija, į ligoninę išvežti du suaugusieji ir nepilnametė | kl.lt

VILNIUJE – PAVEŽĖJO AVARIJA, Į LIGONINĘ IŠVEŽTI DU SUAUGUSIEJI IR NEPILNAMETĖ

  • 1

Trečiadienį Antakalnio rajone, prie Šilto tilto, įvyko dviejų automobilių avarija. Į ligoninę išvežti trys asmenys.

Į eismo nelaimę šiek tiek po 11 val. pateko pavėžėjimo paslaugas teikiančios bendrovės „Etransport“ „Toyota Prius“ bei lengvasis „Audi“ automobiliai.

Avarijos liudininkų darytose nuotraukose matyti, kad po susidūrimo „Toyota Prius“ užlėkė ant šaligatvio ir atsitrenkė į medį atitveriantį bortelį.

Į įvykio vietą atvyko greitoji medicinos pagalba, policija.

Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja portalui diena.lt teigė, kad pranešimas apie nelaimę Antakalnio ir Šilo gatvių sankryžoje buvo gautas 11.25 val.

Per eismo nelaimę, pirminiais duomenimis, nukentėjo trys žmonės – vairuotojas ir du keleiviai. Tarp nukentėjusių keleivių – ir nepilnametė. Jie išvežti į ligoninę.

 

GALERIJA

  • Vilniuje – pavežėjo avarija, į ligoninę išvežti du suaugusieji ir nepilnametė
  • Vilniuje – pavežėjo avarija, į ligoninę išvežti du suaugusieji ir nepilnametė
Gairės: avarija, avarija LT, pavežėjas, nukentėjo vairuotojas, nukentėjo nepilnametė
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Kęstas

Kas yra pavežėjimo paslaugos Uber ir kitų panašių verslų dirbantieji - nepriklausomi verslininkai ar samdomi darbuotojai? Jei jie yra samdomi darbuotojai, tai jie turi teisę į minimalų valandinį atlyginimą, atostogas ir kitas samdomų darbuotojų teises. Lietuvai tai yra labai svarbu, nes visi nauji būdai išnaudoti žmones labai greitai įvedami Lietuvoje. Juk mūsų valdžia yra mūsų verslo nupirkta (ar ne Eligijau Masiuli?). Atrodo, kad Kalifornija sustabdys godžius verslininkus pirmiausia. "Naujai priimamu Kalifornijos įstatymu siekiama kodifikuoti ir pratęsti 2018 m. Kalifornijos Aukščiausiojo Teismo nutartį, kuria pateiktas naujas darbuotojų klasifikavimo testas. Pagal šį testą dirbantieji yra labiau laikytini samdomais darbuotojais, jei jie atlieka pagrindinę įmonės verslo funkciją." Taigi, šie dirbantieji yra samdomi darbuotojai. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS