Metas atsisveikinti | kl.lt

METAS ATSISVEIKINTI

Na ką, romanas baigėsi? Ballų šou pasiekė apogėjų. LaVaras Ballas jau nesirinkdamas žodžių keikia Virginijų Šeškų. Deda į šuns dienas vairininko treniruočių metodus. Kaip ir jo manierą emocingai vadovauti savo komandai. Abejoja ir dėl Prienų krepšinio tėvo žaidimo išmanymo. O juk dar visai neseniai šio atlapaširdžio amerikiečio lūpomis sklido priesaikos apie broliškus jausmus "Vytauto" treneriui, meilę visai klubo organizacijai ir Lietuvai apskritai. Tad kas gi nutiko?

Ogi nieko. Tokia draugystės atomazga buvo užprogramuota. Jau nuo pirmųjų Ballų šeimynos žingsnių Lietuvoje buvo akivaizdu, kad pusę savo giminės ir gausią filmavimo grupę atsivežę amerikiečiai čia atvyko dviejų dalykų: reklamos ir skandalų. Tai, jų supratimu, yra vienas ir tas pats. Tiesa, jei pirmosiomis savaitėmis amerikietiško televizijos šou reitingams užteko natūralių priemonių – Prienų miestelio egzotikos, jiems neįprastos lietuviškos krepšinio kultūros, tai vėliau visa tai ėmė atsibosti. Vadinasi, reikia kurstyti aistras. Lyg tyčia, tada įsižiebė LaVaro konfliktas su V.Šeškumi. Žinant, kad "Vytauto" treneris – vienas emocingiausių LKL, jei ne visos Europos strategų, o Ballų šeimos tėtušis – taip pat velnio neštas ir pamestas personažas, galima tik stebėtis, kaip jiedu dar nekibo vienas kitam į atlapus.

Užvakar LaVaras atvirai šaipėsi "Vytautui" pralaimint mačą su Alytaus "Dzūkija", galintį prieniškiams kainuoti vietą LKL čempionate. Ir su savo palyda sarkastiškai aptarinėjo V.Šeškaus sprendimą nebeleisti jo atžaloms siausti aikštėje. Amerikietis jau atvirai taškėsi kritiškomis pastabomis treneriui. Panašu, kad Ballai pasisotino Prienais, o prieniškiams skandalingų svečių taip pat jau pakaks.

Tokia jau ta meilė iš išskaičiavimo. Kiekviena pusė gavo, ko norėjo. Prienų klubas uždirbo per 100 tūkst. eurų, bet paaukojo sportinius rezultatus, o Ballų šou pasiėmė milžinišką populiarumo dozę. Metas atsisveikinti...

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Mergaitę Mašą "tratina" Lokys vaikams matant

Viskas čia buvo asmeninių interesų tenkinimas, darant iš to farso šou. Šita šeimynėlė turi tiek pat bendro su rimtu krepšiniu, kiek "Valstiečių" vyriausybė su rimta politika, t.y. praktiškai nieko.

ALGIS

Ko buvo galima tikėtis iš variūgų

SUSIJUSIOS NAUJIENOS