Be M. Hugheso rungtyniavę jonaviečiai antrąjį FIBA Europos taurės etapą pradėjo pralaimėjimu | kl.lt

BE M. HUGHESO RUNGTYNIAVĘ JONAVIEČIAI ANTRĄJĮ FIBA EUROPOS TAURĖS ETAPĄ PRADĖJO PRALAIMĖJIMU

• 0

Antrojo FIBA Europos taurės etapo starte Jonavos „CBet“ namuose priėmė Portugalijos čempionato lyderius „Sporting CP“, krepšininkus ir pralaimėjo 81:91.

Šiose rungtynėse „CBet“, vertėsi be apsirgusio M. Hugheso.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Lisabonos, tačiau V. Šeškaus auklėtiniai pataikė pora tolimų metimų ir išlygino žaidimą (15:16).

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai surengė mini spurtą 4:0 ir persvėre rezultatą savo naudai (19:16). Svečiai vedami M. Moore ir M. LoVett prieš ilgąją pertrauką pradėjo siautėti greitajame puolime ir pataikę kelis tritaškius susikrovė 8 taškų pranašumą (31:39).

Po ilgosios pertraukos „CBet“, dažnai klydo, o svečiai greitame puolime rinko taškus. Trečiojo kėlinuko pabaigoje komandas skyrė jau 20 taškų (63:43), o prieš paskutinį ketvirtį svečiai turėjo 21 taško persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai tempiami M. Lewiso sumažino skitumą iki 11 taškų, tačiau rungtynių pabaiga priklausė M. LoVett ir „Sporting C“, komandai. Jonaviečiai pralaimėjo 81:91.