Jonavos krepšininkai negailestingai sutriuškinti Varšuvoje | kl.lt

JONAVOS KREPŠININKAI NEGAILESTINGAI SUTRIUŠKINTI VARŠUVOJE

• 0

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Lenkijos sostinėje 72:111 pralaimėjo FIBA Europos taurės rungtynes Varšuvos „Legia“ komandai.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo apylygiai, o šeimininkai po pirmųjų 5 minučių dėka sėkmingo M. Kolendos žaidimo pirmavo dviejų taškų persvara (12:10). Kėlinio pabaigoje „Legia“ kaip reikiant įsibėgėjo puolime ir po pirmųjų 10-ies minučių turėjo 6 taškų persvarą (26:20).

Antrojo kėlinuko pirmojoje pusėje jonaviečiai buvo priartėję prie varžovų, tačiau klaidos puolime neleido perlaužti susitikimo eigos ir lenkai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 9 taškais (49:40).

Po dviejų kėlinukų rezultatyviausiai „CBet“ komandoje rungtyniavo komandos senbuvis E. Šeškus surinkęs 10 taškų.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai savo uraganiniu puolimu sudavė lemiamą smūgį ir laimėdami kėlinį 36:13 nepaliko svečiams laimėti rungtynių (85:53).

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik labai nemalonus formalumas ir Varšuvos „Legia“ iškovojo pirmąją pergalę L grupėje rezultatu 111:72.