M. Kuzminskas žaidė solidžiai, tačiau jo atstovaujama ekipa nusileido „Fenerbahče“ komandai | kl.lt

M. KUZMINSKAS ŽAIDĖ SOLIDŽIAI, TAČIAU JO ATSTOVAUJAMA EKIPA NUSILEIDO „FENERBAHČE“ KOMANDAI

• 0

Mindaugas Kuzminskas sužaidė solidžias rungtynes, bet jo atstovaujama Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (3-2) Turkijos čempionate patyrė pralaimėjimą prieš Eurolygoje žaidžiančią komandą.

Lietuvio klubas svečiuose 88:100 (26:18, 23:31, 17:34, 22:17) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (5-0).

Stambulo klubui tai buvo penktoji pergalė paeiliui vietinėse pirmenybėse.

Kuzminskas per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

Lietuvio komandos gretose išsiskyrė Angelas Delgado, per 35 minutes surinkęs 18 taškų (7/11 dvit., 4/6 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas, bloką bei 24 naudingumo balus.

Stambulo komandoje siautėjo Scottie Wilbekinas. Jis per 29 minutes pelnė 27 taškus (2/4 dvit., 5/8 trit., 8/8 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Pinar Karšiyaka“: Angelas Delgado 18 (7/11 dvit., 11 atk. kam.), Errickas McCollumas 17 (3/4 trit., 4 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas 15 (4/7 dvit., 5 atm. kam.).

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 27 (5/8 trit., 8/8 baud., 6 rez. perd.), Johnathanas Motley 22 (8/12 dvit., 6/12 baud., 11 atk. kam.), Melihas Mahmutoglu 17 (3/6 trit.).